Zima stopniowo opuszcza nasz kraj, w związku z tym to rewelacyjny moment na to, aby dowiedzieć się jakie mamy ciuszki na lato z przeszłego sezonu. Na pewno okaże się, że będziemy musieli wzbogacić naszą szafę nowymi ciuszkami. Z tej przyczyny już dziś trzeba zastanowić się co będzie modne w tym sezonie i w co musimy zainwestować.

Już od paru lat panie stawiają na klasyczne ubrania, jakie z reguły przełamują nietypowymi akcesoriami. W związku z tym w naszej szafie nie powinno w żadnym razie zabraknąć krótkich, jeansowych spodenek , a także jednokolorowych topów. Te dwa elementy szafy pozwolą nam utworzyć strój, który sprawdzi się na każdą okazję – kup japonki na plażę. Obecnie ważne jest, aby zastanowić się jakie buty wybrać do tej stylizacji.

klapki

Źródło: pixabay.com

Z pewnością japonki będą dobrym wyborem. Są to lekkie, letnie buciki, jakie od wielu lat goszczą w szafie prawie każdej modnisi. Będąc w sklepie obuwniczym zauważymy co najmniej paręnaście różnych modeli tych butów. Najpierw tworzone były klapki, a dopiero potem do mody weszły sandałki. Powinno się zdać sobie sprawę z tego, że ten model obuwia kultowy już był w starożytności, japonki kochali szczególnie Egipcjanie i Rzymianie. Dzisiaj ten fason odszukamy w każdym sklepie obuwniczym, a ich cena jest uzależniona zwłaszcza od materiału z którego są zrobione. Jeśli zależy nam na trwałych butach to winniśmy postawić na buty zrobione ze skóry, jakie z pewnością wytrzymają kilka sezonów. Na nieszczęście takie fason nie pasuje wszystkim kobietom, bowiem pasek pomiędzy palcami nie zawsze jest komfortowy. Zatem musimy zwrócić uwagę na gladiatorki, które są doskonałą alternatywą.

Zainteresowałeś się owym działem? Przeczytaj więc dalej producent etykiet o tym wątku w kolejnym tekście, który dla Ciebie opracowaliśmy. Myślimy, że Ci się spodoba.

Znaczna większość modeli jest tworzona na obcasie, w związku z tym będą one doskonałe dla pań lubiących taki wariant obuwia. Mimo to w sklepach z butami uda nam się też wyszukać płaskie gladiatorki, które rewelacyjnie pasują do sukienki lub spódniczki – poznaj produkty Pantofelek 24. W większości wypadków sięgają one za kostkę, lecz na pewno uda nam się znaleźć takie które dochodzą do kolana.

Jeśli chcesz mieć bajeranckie buty, to w tym roku to musisz zdecydować się na jeden z wyżej wymienionych modeli. Z całą pewnością któreś z nich przypadną Ci do gustu.