Jednym z najistotniejszych elementów naszego stroju są akcesoria. prawidłowo dobrana torebka czy kolczyki są odbiciem naszego stylu i zamiłowań. Nie lękajmy się jednak eksperymentować. Bądźmy odważne i bawmy się modą. Jednym z trendów odchodzącego lata są sandały damskie połączone z delikatnymi skarpetkami lub podkolanówkami.

Warto przetestować to nietypowe połączenie podczas cieplejszych jesiennych dni. Postarajmysię wybierać dodatki, które będą uniwersalne, wtedy nie narazimy się na kolejne koszty.

Nasze ubrania

Mimo tego, że, iż jest coraz zimniej zakładajmy sukienki oraz tuniki. Załóżmy grubsze rajtuzy z delikatnym lub rzucającym się w oczy oprawki okularowe męskie wzorem. Dobierzmy do tego odpowiednie czółenka lub kozaczki na obcasie aby wysmuklały naszą figurę. Nie zapominajmy jednak o tym, że każda kobieta ma inny rodzaj figury.

Autor: Łukasz Szeląg

Naszym zadaniem jest dobranie stroju tak aby odpowiednio podkreślał nasze walory. Podstawowe odmiany sylwetki to: klepsydra, jabłko, gruszka czy cegła. Możemy zdefiniować nasz kształt na postawie dostępnych materiałów prasowych lub książek. Możemy także poszukać czegoś w internecie lub wykorzystać porady stylistki.

Trendy

Tej jesieni w naszych garderobach nie powinno zabraknąć ciuchów w barwie czerwonym oraz kolorów ziemi. połączmy je z miękkimi nakryciami głowy oraz odpowiednio dobranym make upem. W naszych torebkach nie może zabraknąć czerwonej i cielistej szminki oraz eyelinera. Dla odważniejszychkobiet topowym trendem mogą okazać się ćwieki oraz militarne wzory.

W obecnej chwili, w sklepach dostępnych jest wiele wyrobów wysadzanych ćwiekami: torebki, bluzki, kurtki a nawet spodnie. Kolejnym ważnym trendem są koronki a także kołnierzyki. Pospacerujmy do galerii i upatrzmy coś dla siebie lub przeróbmy to co mamy już w domu.