Odpowiedni dobór bielizny jest bardzo ważny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Z tym że panie poza dolną częścią ubierają także biustonosze na swoje piersi.

Biustonosz

Autor: Luciano Mello
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli chodzi o nie właściwe dopasowanie do kształtu i wielkości jest ogromnie ważne zarówno dla wygody codziennego noszenia, jak i zdrowia danej pani. Staniki występują w wielu różnych rodzajach, przez co nie tylko można je dobrać zarówno do okoliczności jak i wymagań właścicielki. Wśród pań z mniejszymi biustami ogromnym zainteresowaniem się cieszą biustonosze push-up. Mają one odpowiednie wypełnienie, które sprawia że piersi będą wyglądać na znacznie większe.

Frapuje Cię problematyka poruszana w tym tekście? Zobacz poza tym także inne zbliżone materiały – zwyczajnie wejdź tutaj jak prać pokrowiec na materac.

Za to także bardzo popularne biustonosze usztywniane są wyłożone specjalnym materiałem, przez co utrzymywane będą w odpowiedniej pozycji – 4mate.pl/kategoria-produktu/biustonosze/biustonosze-usztywniane/.

Jak się okazuje nie mniej wybierania jest przy dolnej części bielizny, to znaczy majtkach. O ile mężczyźni do wyboru mają typowe slipy i bokserki, to przy paniach możliwości są znacznie większe. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na kształt talii i bioder, bowiem od tego w dużej mierze zależy, które z odmian są najlepsze. Przy szerokich biodrach na przykład doskonale sprawdzają się bokserki, mniej lub bardziej zabudowane. Z kolei majtki Figi świetnie się prezentują na każdym rodzaju figury, ale należy zwrócić uwagę na właściwy krój – pełna oferta majtek.

Jeżeli któraś z Pań chce więcej pokazać niż zakryć, to ma do dyspozycji także sporo rodzajów stringów, które niejednokrotnie są rzeczywiście bardzo skąpe.