Wydawać mogłoby się, że spodnie jeansowe to tylko typowe spodnie, w których nie można za dużo zmieniać. Prawda jest jednak taka, że mogłyby posiadać różnego rodzaju krój, kolor czy choćby wykończenie.

stopa

Autor: Sunil Dass
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku jest tyle ich rodzajów, że chcąc wzbogacić swoją garderobę, można stracić głowę.
konkursy

Autor: CLARKS
Kobiety, które chcą kupić sobie odpowiednie spodnie jeansowe, pomyślą zapewne o modnych oraz znanych kiedyś tzw. dzwonach. Zresztą jeansy damskie Lee w każdym wypadku były w modzie, komfortowe i doskonale pasowały do każdej figury.

Jeśli zafascynował Cię ten temat, to pod tym łączem (https://www.bootky.pl/) znajdziesz większą ilość podobnych danych, które zapewne będą warte zainteresowania.

Jeszcze nie tak dawno bardzo popularne były również spodnie rurki, jednak obecnie znów wracają jeansy dzwony, które mogą mieć stosunkowo wysoki stan. Często zakupowane ostatnio biodrówki są już rzadziej noszone przez polskie dziewczyny. Niepodważalną zaletą dzwonów jest to, że doskonale ukrywają pewne nieprawidłowości sylwetki, a równocześnie mogą podkreślać to, co jest w kobietach najpiękniejsze. Poza tym optycznie wydłużają nogi i wyszczuplają sylwetkę.

Jeżeli chodzi o ich kolorystykę, w okresie zimowym najlepiej wybierać ciemniejsze jeansy, np. w odcieniu niebieskim czy też czarnym. Jednak na wiosnę zdecydowanie lepiej byłoby wybrać jaśniejsze odcienie, np. błękitny czy też kremowy. Niezależnie od ich barwy, mogłyby być długie nawet do ziemi oraz zasłaniać buty.

Niestety taki wariant jeansów najwłaściwiej wygląda głównie na osobach wysokich, chyba że niewysokie panie będą zakładać buty na wysokich obcasach. W marketach wirtualnych odnajdziesz model jeansów, który Cię zainteresuje. I być może ten wzór będzie Twoim ulubionym.
Kategorie: