Panie lubią wkładać biżuterię, natomiast jeszcze bardziej uwielbiają ją otrzymywać od swych dżentelmenów. Niestety świat świecidełek jest dla nas często obcy jak też tajemniczy, lecz to nie przyczyna ażeby się wycofywać! Przyszykowałem dla Was kilka reguł, którymi można się kierować nabywając biżuterię swoim damom.
Zatem zadecydowałeś, że tym razem dasz swojej damie biżuterię.

biżuteria online
Nike CTR 360

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Gdyby to były zrękowiny, sprawa byłaby relatywnie łatwa. Miałbyś tutaj niezwykle ograniczony wybór. Natomiast wszystkie inne okazje umożliwiają wybór prezentu z pełnej gamy. A jest w czym wybierać: złoto, kolczyki srebrne, pierścienie, , kolie, bransoletki, rubiny, opale … Głowa boli. Co gorsza kosztowności, jak większość elementów damskiego stroju, podlega wpływom mody zobacz pełną propozycję na tej stronie. Dlatego trudno tu mówić o sztywnej jak też uniwersalnej klasyce. Należałoby na początek spojrzeć wstecz i poszukać natchnień w epokach naszych babć oraz dziadków. Nasi przodkowie wyznawali tu podstawową regułę: biżuterię wręcza się jedynie kobietom bliskim. Będzie to przede wszystkim wybranka serca, lecz również mama, siostra lub potykacze reklamowe córka. Precjoza to bowiem bardzo zobowiązujący prezent. Kobieta, która nie czuje się związana z mężczyzną wręczającym jej biżuterię, powinna, prezent zwrócić.
malowidło - kobiety

Autor: Jan Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
Druga zasada nawiązuje do kobiecej klasy, w której obowiązuje reguła umiaru a także harmonii. Kupując biżuterię dla swojej wybranki, pamiętaj, iż nawet jeśli Twoje uczucie jest gorące, podarek nie powinien krzyczeć. Tego typu ozdoby są bardziej kropką nad „i” aniżeli naczelnym punktem programu.

Powinny akcentować jak też uzupełniać krasę, a nie ją przyćmiewać. Toteż od rozmiarów oraz ilości ozdób, ważniejsza będzie jakość zrealizowania oraz użyte półprodukty. Obecnie dostępna jest też biżuteria online – kto z nas nie przepada za biżuterią online?.