Wesele to ceremonia, na której każdy chce wypaść jak najlepiej. Spotykamy całą rodzinę oraz przyjaciół, a także – co najistotniejsze – bierzemy udział w nadzwyczajnym dniu dla Młodych – zatem po prostu wypada wyglądać dobrze. Co w takim razie na siebie włożyć, aby nie zrobić żadnej gafy i znakomicie się prezentować?

polecamy

Autor: Che Rosales
Źródło: http://www.flickr.com
Panowie są w najprostszej sytuacji, gdyż do gustownej stylizacji wystarczy starannie dopasowany garnitur. Nie ma wymogu białej koszuli – ten kolor zazwyczaj wybiera pan młody. Można bawić się kolorystyką, ale zbytnio nie szaleć, ponieważ to doniosła uroczystość. Krawat musi harmonizować z całością. Za każdym razem najlepiej sprawdzają się tradycyjne kolory, które każdemu pasują ( – sklep internetowy).

Kobiety mają oczywiście większy problem, gdyż wyszukanie pięknego stroju wcale nie jest takim prostym zadaniem. Sukienki weselne można zakupić właściwie w każdym sklepie, lecz nie każda będzie pasować do naszej sylwetki lub pasować nam pod względem koloru. Na zakupy nie można wybierać się na ostatnią chwilę, ponieważ w nerwach na pewno nic nie trafimy. Korzystniej jest zarezerwować sobie wolną sobotę kilka tygodni wcześniej, aby na spokojnie przymierzyć ubrania oraz mieć czas do namysłu.

Czego zatem szukać?
Sukienka musi podkreślać sylwetkę, a równocześnie nie krępować ruchów. Falbany zostawmy dla Panny Młodej, lepsze są proste stroje, jakie można ożywić ciekawymi dodatkami, na przykład paskiem, obuwiem lub torebką.

Jeżeli zainteresował Cię opisywany artykuł, sprawdź opracowanie (http://www.bajkowyslub.com/produkty/koszyczki-ratunkowe/) znajdujące pod tym linkiem, znajdziesz w tamtym miejscu inne wiadomości, które Cię zainteresują.

Dobrze też wziąć jakieś okrycie wierzchnie, gdyż teraz sale zazwyczaj są klimatyzowane oraz siedząc może nam być zbyt chłodno. Również spacer w późniejszych godzinach może skończyć się przeziębieniem, szczególnie gdy po kilku gorących zabawach na parkiecie chcemy ochłodzić się na tarasie – wtedy warto jest coś na siebie narzucić.

Pamiętajmy też, że sukienki nie powinny przyćmiewać najistotniejszych stylizacji, jakimi w taki dzień są suknie ślubne. To Panna Młoda ma prezentować się najbardziej wyjątkowo, więc nie odbierajmy jej tego w dniu, kiedy chce być najpiękniejsza. Jeśli interesują cię ładne kreacje, Łódź to miasto, w którym można znaleźć niejeden sklep z ciekawymi oraz przyciągającymi uwagę propozycjami. Wybierając się tam na zakupy na pewno znajdziesz coś, co będzie ci się podobać i już nie będziesz mieć problemu, w co się ubrać na uroczystość weselną.