Zbliża się czas dużej ilości wszelkiego rodzaju zabaw – czas przed Bożym Narodzeniem oraz karnawał to oczywiście doskonały czas na różnego rodzaju szaleństwa.

Nie inaczej zazwyczaj jest w przypadku nawet najmniejszych dzieci – zwykle w szkołach w tym okresie organizowane są różnego rodzaju imprezy, nierzadko połączone z przebierankami. W co przebrać dziecko na tego typu imprezę i jak nie wydawać przy tym ogromnej ilości pieniędzy? Sprawdź nasze porady!
Za co przebrać pociechę?
Na początek oczywiście musisz porozmawiać z pociechą i zapytać, jaki strój preferuje. Dziewczynki zwykle chcą się przebrać za księżniczki, więc niewątpliwie nie będzie z tym większego problemu. Trochę inaczej jest jednak w przypadku chłopców, którzy zazwyczaj oczywiście decydują się na strój Spidermana, jednak część z nich na przykład woli przebrać się za strażaka ub policjanta. W grę wchodzi niejednokrotnie również przebranie przebrania na halloween dla par za ukochaną postać z bajki. Jeżeli nie jesteś pewna, za kogo chciałaby przebrać się Twoja pociecha, bez wątpliwości powinieneś na początek z nią o tym pogadać zamiast podejmować decyzję arbitralne. Okazuje się, iż strój Spidermana niekoniecznie jest wymarzonym strojem wszystkich chłopaków – polecam.
sandały

Autor: Tom Ballard
Źródło: http://www.flickr.com
Skąd wziąć przebrania?
Jeżeli Twoje dziecko będzie chcieć przebrać się na przykład za eleganckiego faceta i będą Ci potrzebne szelki męskie, wtedy z pewnością nie będzie żadnego kłopotu – super strój spidermana.

Jeżeli jednak szukasz trochę bardziej wyszukanego stroju, wówczas możesz udać się do pobliskiego domu kultury – sporo z nich zdecydowanie prowadzi wypożyczalnie tego typu strojów na karnawał!