Kolorowy akcent w codziennej stylizacji może całkowicie zmienić charakter całego ubrania. Dodatki w zwracającym uwagę kolorze bądź kształcie skupiają spojrzenia, lecz mogą też dużo mówić o osobie, która je nosi.


Praktycznie i charakterystycznie.

kobiety w okularach słonecznych

Autor: Wen Chen
Źródło: http://www.flickr.com
Okulary przeciwsłoneczne kojarzą się nade wszystko z latem, lecz można je oczywiście nosić bez względu na porę roku. Chociaż na pewno nie należą do nieczęsto spotykanych dodatków, to wbrew pozorom wcale nie muszą być sztampowe. Okrągłe lenonki, klasyczne albo z biżuteryjnym zdobieniem – wszystko jest zależne od tego, jaki styl ubierania preferujemy. Osoby, jakie chciałyby odróżnić się z tłumu, mogą postawić na oprawki w intensywnych barwach bądź decydować się na interesujący deseń, jak na przykład paski, kropki czy serduszka.

Entuzjastki tego ostatniego wzoru bez trudu znajdą również oprawki w tym kształcie. Jak najbardziej okulary słoneczne to nie jedyny użyteczny dodatek, jaki może wskazywać na charakter ich właścicielki. Równie dobrze zadanie to zrealizuje torebka.

Kliknij na ten odnośnik, żeby poznać pokrewne materiały. Dla przykładu zobacz serwis (https://bootky.de/bettabsatze), który proponuje interesującą Cię problematykę, a na pewno się nie rozczarujesz.

Przyjęło się, że te na lato powinny być pastelowe, natomiast zimą chętniej sięgamy po torebki brązowe bądź czarne. Warto jednak mieć na względzie także bardziej odważne kolory albo zabawny wzór. Takim sposobem nudny dodatek stanie się ciekawym elementem ubrania.

Coś dla panów

Jednym z podstawowych elementów garderoby każdego eleganckiego mężczyzny jest na pewno garnitur. Co prawda trudno z nim zaszaleć, jeśli chodzi o kolory, lecz możemy odrobinę ten oficjalny strój ożywić, np. krawatem. Coraz częściej też stosuje się butonierkę, a więc niewielką dziurkę w klapie marynarki. Dawniej ozdabiano ją kwiatem, dzisiaj jego miejsce zajmują pinsy, czyli eleganckie znaczki, jakie również dostępne są w wielu sklepach z dodatkami dla panów- strona. Prócz tego możemy też zdecydować się na pinsy na zamówienie.

modna marynarka

Autor: Kent Wang
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczególnie uroczyste okazje panowie mogą zdecydować się na spinki do mankietów, jakie wcale nie muszą być sztampowe oraz mogą mieć kształt nawiązujący do pasji osoby je noszącej. Dobrze przy tym wspomnieć, iż pinsy na zamówienie również można dostosować do tego, czym zajmuje się mężczyzna ozdabiający takim sposobem garnitur. Jak się okazuje, także elegancki strój można trochę ożywić i przełamać jego charakter, a możliwości jest dużo. Oczywiście należy pamiętać o umiarze – pinsy wkładane do pracy muszą być stonowane- najnowszy artykuł.