Skromny odsetek z społeczności stać na zakupienie odzieży bardzo drogich marek. Nawet od spoglądania na odzież takich marek jak Lacoste, Wittchen, Ecco, Badura nasz portfel sprawia wrażenie cieńszego.
Na szczęście nie są one wyłącznie fantazjowaniem mniej zarabiających.

zakupy

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Nie tak popularne jeszcze w naszym kraju galerie tego typu, zyskują na popularności dzięki wyprzedawaniu kreacji słynnych i rozchwytywanych producentów po mniejszych cenach. Na szczęście nie jest to przekręt ani nieuczciwość finansowa – koszule outlet są ultraładne. Nie są to butiki sprzedające używane ubrania tylko sklepy fabryczne, sprzedające towar od jednego producenta wyłącznie. Pojedyncze tego typu sklepiki można spotkać przy szwalniach, z których rozwożony jest towar do butików z odzieżą, dlatego możemy mieć pewność, że odzieży nikt przed nami nie używał. Często mylony jest również z salonem, gdzie sprzedawane są końcówki serii, nadmiary poprodukcyjne, resztki niesprzedanych przez butiki pierwotnego przeznaczenia danej marki. Nic bardziej mylnego! Sprzedawane są tam kolekcje z ubiegłych sezonów, a także bieżące, zarazem w I jak i II gatunku, sprzedawane zwykle w niepełnych rozmiarówkach, lub zastępczych opakowaniach. Towar może także nie posiadać kompletnych metek oryginalnych. Mimo to, możemy być przeświadczeni, że produkt jest wysokiej jakości.

W naszym państwie jeszcze dziesięć lat wstecz istniało tylko kilka takich galerii, tylko w wojewódzkich miastach, takich jak: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań. W ciągu ostatnich pięciu lat przybyło drugie tyle tego rodzaju placówek, co może świadczyć o rosnącym zainteresowaniu Polaków tego typu odzieżą. W pobliżu krakowskiej obwodnicy, we wsi Modlniczka od 2011 roku działa galeria Factory należąca do hiszpańskiej firmy Neinver. W naszym kraju spotkamy aż pięć tego typu galerii. Co interesujące łącznie jest ich dziewięć w całej Europie, z czego cztery w Hiszpani! Factory jest pierwszą i największą siecią dla salonów wyprzedażowych, która istnieje na polskim rynku. Galerie Factory nie różnią się z zewnątrz niczym od tych pozostałych, do których przywykliśmy. Natomiast w środku znajdziemy sklepy, w których można nabyć aktualne serie znanych polskich i zagranicznych firm, takich jak: Adidas, United Colors of Beneton, Vero Moda, Gino Rossi, Desigual, Mango, Nike, Puma , Reebok, Simple i Calzedonia.

z zakupami odzieżowymi

Źródło: flickr.com
Do Factory w Modliniczce zabierze nas za darmo jedna linia autobusów. Jeżeli jednak nie mamy jak wybrać się do powyższej, a tylko tam posiadają nasz model lub rozmiar odzieży, zawsze możemy skorzystać ze witryny internetowej – znalazłam spodnie męskie w outletcie. Rozpoczynamy na przykład od wpisania fraz: „koszule outlet” lub „spodnie męskie outlet” potem wybieramy odpowiadający nam fason, markę i rozmiar, na końcu zamawiamy wybrany produkt do sklepu w innej galerii i odbieramy bez płacenia za przesyłkę.

Gdy ciekawi Cię omawiany temat, obejrzyj witrynę (https://www.inkberry.com.pl/nasze-realizacje/tatuaze-czarne/) a na pewno uzyskasz więcej informacji na to fascynujące zagadnienie – nie czekaj tylko kliknij.

Jak cię widzą, tak cię piszą. Szczęsliwie, dzięki takim galeriom możemy kupować ciuchy znanych i cenionych producentów po przystępnych cenach i wyglądać szałowo na imprezach.

Kategorie: