Każda pani pamięta, jak ważne są nawet małe elementy w ubiorze. Aby wyglądać olśniewająco, trzeba dopasować botki do spodni, spodnie do góry, górę do marynarki.

Na zwieńczenie dzieła trzeba jeszcze wybrać stylową torebkę, która będzie świetnie konweniować z resztą kreacji. Przyjrzyjmy się, jakie propozycje są dostępne w wiosennej kolekcji torebki Zara.

ubrania

Autor: Axami
Źródło: Axami

Kobiety, które uwielbiają niebanalne wzornictwo, bez wątpienia zauroczą się w praktycznej torebce, wykonanej z estetycznej skóry i pomyślanej w czarno-białe cętki. Analogicznie wygląda mały kuferek, w sam raz nadający się na oficjalne przyjęcia. Paniom, które preferują jednolite kroje, polecamy torby Zara utrzymane w energetycznej gamie barw – różowej, niebieskiej i silnie pomarańczowej. Będą świetnie wyglądać z sukniami utrzymanymi w jednolitej, mocnej barwie.

Fankom drapieżnych designów proponujemy torebki Zara z mocnymi metalowymi ozdobnikami, takimi np. ćwieki.

Czy zainteresował Cię ten wpis? Jeżeli odpowiesz twierdząco, to naciśnij tu (https://mazoretka.pl/torby-torby-podrozne-i-walizki-c-7_41.html) i przeglądnij tam następne frapujące posty. Nie zwlekaj!

Taki drapieżny dodatek znakomicie wygląda na tle gładkiego materiału, z jakiego zrobione są tego typu torebki Zara.

ubrania

Autor: Axami
Źródło: Axami

Wielbicielki mocnych wrażeń na pewno zaintrygują się się 2 intrygującymi projektami torebek, które przypominają mocno kulę do kręgli – stąd przyszła nazwa tego modelu projektu, bowling. Panie ceniące sobie głównie praktyczność toreb, dla których cenna jest spora pojemność, powinny zwrócić szczególną uwagę na torebki Zara modelu shopper. W sklepie jest sporo różnych krojów tego typu torebek.

Dla pań, które wolą indiańskie wzory, wielki hiszpański producent ubrań ma zamszową torebkę ze skórzanymi frędzlami. Inną fajną opcją są torebki Zara , które również mają frędzle, lecz w tym przypadku są one przyczepione na pasku, co daje wyjątkowy efekt. O ile te pisane opisy są niewystarczające i pragniesz zobaczyć torebki Zara na własne oczy, zalecamy byś zwiedziła oficjalną stronę WWW tej hiszpańskiej marki, na której są wszystkie oferowane torebki.

Źródło: domodi