Jeansy damskie jest to obowiązkowa część garderoby, którą posiada każda kobieta. Dżinsy mogłyby występować w postaci różnych wzorów, modeli, kolorów, ale pewne jest to, że jeansy będą pasować do wszystkiego i są wygodne.
Jeansy damskie jest to ulubiona część garderoby pań, które cenią sobie komfort, oraz które stawiają na trendy.

eleganckie

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Jeansy damskie Lee mogłybyśmy podzielić na rurki, dzwony lub jeansy rodzaju mom. Jeansy rurki możemy spotkać w rodzajach Slim Fit oraz Skinny. Jest to aktualnie najbardziej popularny fason damskich jeansów. Wkradły się one na dobre do serc kobiet ponad 10 lat temu. Takie jeansy pokochały kobiety o różnorodnej figurze i rozmaitym wzroście. Są to spodnie obcisłe podkreślające zalety dowolnej sylwetki.

Ciekawi Cię ten artykuł? Jeśli tak, to odwiedź źródło jeansy damskie a przeczytasz tam atrakcyjne informacje, które na długo zapamiętasz.

Trzeba pamiętać o tym, że takie dżinsy mogą również uwydatniać defekty figury. Jeansy rurki są to spodnie, które pasują prawie do wszystkiego i trzeba zainwestować przynajmniej w jedną, ciemną parę, którą możemy nałożyć i do pracy i na randkę.

Dżinsy Slim Fit zatem jeansy dzwony dziś na nowo powracają do łask. Modne są spodnie dzwony, które dopasowane są na udach i pupie, a poszerzają się one dopiero od kolana do dołu. Jeansy mom są to jeansy z wysokim stanem i kończą się one w połowie łydki. Są to jeansy raczej luźne, jednak wysmuklają one brzuch i opinają się na pupie. Jeansy fasonu relaxed Fit są to jeansy całkowicie luźne, które nie krępują ruchów. Trzeba jednak uważać z tym fasonem, gdyż może on zaburzać kształty figury i dodawać wagi.

Jeansy z dziurami są propozycją dla kobiet w każdym wieku, lecz nie na wszelkie okazje. Jest to casualowa propozycja dla tych wszystkich, którzy chcą elegancko wyglądać. Przetarcia albo dziury mogą być urozmaiceniem nawet najzwyklejszych jeansów.