kobiety, które zwracają dużą uwagę na detale, znakomicie wiedzą, że wybór właściwego naszyjnika wcale nie jest taki łatwy, jak mogłoby się wydawać.
Zależy to bowiem od kilku istotnych czynników, czyli m.

Ślub kościelny nie dla każdego?

Autor: Marcin Łysak
Źródło: Marcin Łysak
in. charakteru danej okazji, rodzaju dekoltu ubrania, rodzaju stroju czy kształtu twarzy albo szyi. Mówiąc wprost: dobrze wybrany srebrny łańcuszek jest w stanie albo zakryć niedoskonałości urody lub dekoltu, albo odpowiednio uwidocznić tę część figury. Jeżeli zechcemy kupić tego typu biżuterię, w salonie jubilerskim będziemy zmuszeni dokonać bardziej precyzyjnego wyboru. Są bowiem srebrne naszyjniki typu „Wenancjusza”, które bywają także najdelikatniejsze oraz najpopularniejsze. Zazwyczaj trzeba do takiego łańcuszka dodać zawieszkę. Najczęściej jest to jakiegoś typu kamień szlachetny. Poza tym warto jest go dobrać, jeżeli chcemy mieć na sobie delikatną, lecz również bardzo elegancką biżuterię.
dziecko - odwzorowanie

Autor: Adam Tas
Źródło: http://www.flickr.com
Na łańcuszek rodzaju „cerka” zazwyczaj decydują się panowie.

Czyżby ten artykuł spodobał Ci się tak silnie, że chcesz zapoznać się z następnym? To rewelacyjnie. Więc tutaj kliknij, zobacz, sprawdź dużo newsów.

Tego typu biżuteria cechuje się tym, że posiada oszlifowane brzegi i płaskie ogniwa. Istnieje poza tym srebrny łańcuszek rodzaju „linka”, który niezwykle miękko może się układać na różnego rodzaju zgięciach. Wg znawców, im lżejsza „żmijka”, tym lepiej. Następy typ naszyjnika to „anker”. Tworzy go jeden z w najwyższym stopniu klasycznych spotów. Taki typ łańcuszka oferowany jest w różnorodnych rozmiarach poszczególnych ogniw.

Większe wielkości bywają z przyjemnością noszone przez mężczyzn. Mocny oraz solidnie spleciony splot charakteryzuje z kolei łańcuszek typu „kordel”. Jego wygląd sugeruje duży ciężar, jednak w praktyce jest on dość lekki.
Kategorie: