Zdecydowana większość pań jako ubiór do spaniawybiera nocną koszulę. Ale pośród obu płci najczęściej kupowanym nocnym strojem okazuje się być piżama.

Wygodny i

kobiety w piżamach

Autor: 紫雪灵儿
Źródło: http://www.flickr.com

pozbawiony szwów krój, którym wyróżnia się piżama powoduje, że nieprawdopodobnie dużo osób stawia na nie jako na strój do spania. Satyna, jedwab, bawełna oraz flanela – to materiały, z których wykonane są piżamy najczęściej. Dość ważną cechą tego nocnego stroju jest dwuczęściowy krój. Każda, zarówno damska, jak i męska piżama składa się ze spodni oraz z bluzy. Panuje jednak opcja, jeśli chodzi o długość spodni oraz rękawów w bluzie. Piżama z długim rękawem i długimi spodniami doskonale sprawdza się w zimie, ta z krótkimi spodniami oraz rękawami jest dobra na letnie miesiące. W piżamach śpią nie tylko kobiety oraz panowie, ale przede wszystkim dzieci. Piżama z długim rękawem dla dzieci takżedobrze sprawdzi się podczas zimowych nocy. Pośród mniej obcisłych strojów domowych potężną rolę będzie miał szlafrok. Współczesne szlafroki damskie poprzedziły eleganckie, zdobione sporą ilością koronek peniuary. Szlafroki damskie szyte są teraz z niezwykle różnych tkanin. Te najbardziej eleganckie uszyte są z jedwabiu. Zobacz koniecznie: jagna.pl/bielizna-nocna-szlafroki-c-67_68.html

piżama

Źródło: pixabay.com

Do w ostatnim czasiemodnych krojów damskich szlafroków należą szlafroki kąpielowe. Zdecydowana większość z nich jest robiona z frotte.

Materiał ten nieprawdopodobnie dobrze wchłania wilgoć, do tego jest naprawdę ciepła. Pośród modeli szlafroków wyszukać możemyna przykład szlafroki z kapturami. Szlafroki szyte z frotte są jednak ciężkie, lepiej więc sprawdzają się w domach. Jeśli wybieramy się w podróż, lepiej poszukajmy szlafroka uszytego z inne tkaniny. W torbie mniej miejsca zajmą szlafroki wykonane z jedwabiu, satynowe bądź uszyte z cienkiej tkaniny bawełnianej. Pośród modeli szlafroków odnajdziemy modele nie tylko przeznaczone dla pań, ale przede wszystkim szlafroki męskie oraz szlafroki o uniwersalnym kroju, które są w stanie nosić przedstawiciele obu płci.

Jeżeli zaciekawił Cię niniejszy tekst, to nie wahaj się oraz przeczytaj szczegóły na stronie (https://dlaszewca.pl/obuwn-c-50.html). Na pewno przekonasz się, że w tamtym miejscu też są to bardzo interesujące informacje.

Firmy zajmujące się projektowaniem szlafroków kierują daną ofertę nie tylko do pań oraz mężczyzn, ale także do dzieci. Teraz szlafroki są nieprawdopodobnie kolorowe.

Kategorie: