Cyrkonia jest to dość specyficzny rodzaj biżuterii – mówi się, iż jest to pełnoprawna podróbka, piękna podróbka, która nie posiada tak naprawdę żadnej wartości pod względem jej wartości. Tak jest po przyjmowane, jednakże – pomimo, że jest to podróbka prawdziwych kamieni, to biżuteria z nimi w ogóle nie jest aż tak tania, jakby się mogło wydawać.

amazinggirl.pl/erotyka.html

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Czym dokładnie to jest spowodowane? Dlaczego pewne przedmioty z cyrkoniami bywają droższe niż te z kamieniami „silniej” szlachetnymi?
Nasz pisany dzisiaj temat oprzemy na pojedynczym rodzaju biżuterii, albowiem jak bardzo dobrze wiemy, cyrkonie mają możliwość być właściwie przy każdej rzeczy, łącznie z różnymi częściami naszej garderoby.

Jeśli poszukujesz fascynujących informacji na ten temat, odwiedź laserowa korekcja wzroku rybnik nas, a zapewne przeczytasz interesujące fakty.

Naszyjnik z cyrkoniami – albowiem to na jego temat będzie mowa – jest to forma biżuterii dosyć specyficzna. Cyrkonie na tego typu przedmiocie mają możliwość ciągnąć się równocześnie na samym łańcuszku, jak również na wisiorku, jednak to nie liczba owych kamieni w rzeczywistości decyduje o wartości naszyjnika. To, na co konkretnie musimy zwrócić uwagę to sam materiał, na którym to osadzone bywają cyrkonie, a który może być zarówno srebrem, jak również złotem, tytanem czy też jeszcze innego rodzaju materiałem (nawet rzemykiem) używanym w dziedzinie jubilerstwa. Owe materiały szczególnie decydują o cenie naszyjnika. Jak to się jednakże ma do kwot biżuterii z zupełnie innym rodzajem kamieni? Otóż na przykład jeżeli mamy naszyjnik zrobiony z rzemyka wraz z jakiegoś typu półszlachetnym kamieniem, to jego cena automatycznie jest o wiele mniejsza aniżeli na przykład złoty naszyjnik z cyrkoniami.

Innym przykładem ma możliwość być zrobiony ze złota naszyjnik z diamentami, a taki ze srebra z cyrkoniami. Jeśli do tej pory nie widzisz żadnej różnicy, zerknij do sieci aby porównać obydwa przykłady!