W ostatnich latach męska bielizna uległa znacznej zmianie. Dlaczego, pytasz? Otóż, rządzące od zawsze slipy musiały zrobić nieco miejsca coraz bardziej popularnym bokserkom. Jednocześnie, popularne stały się również męskie szorty w wersji bieliźnianej. Niby więcwspominamy tylko o majtkach, ale od czasu do czasu zagadnienie, co wybrać, to niemały dylemat. Ponadto, argumentów za i przeciw, z jednej, jak i drugiej strony jest z pewnością sporo.

moda męska

Autor: Digel
Źródło: Digel
Liczy się w końcu komfort noszenia. Większość mężczyzn docenia sobie wolność oraz wygodę, jaką gwarantują bokserki, równocześnie dla drugiej grupy tego typu cecha jest dość znaczną przeszkodą. Tak więc, w tej pozostałej grupie mężczyzn jest pełna zgoda, że slipy są dobre i wygodne zarazem. Określonym kompromisem jest w tym wypadku wybór komfortowych męskich szortów. W mojej ocenie warto wybierać bokserki, a najważniejszą zaletą jest dbanie o zdrowie. Od dłuższego czasu wiadomo, że przegrzewanie męskich stref intymnych jest niehigieniczne, ale również szkodliwe, bo może grozić bezpłodnością lub zmniejszeniem płodności.

Podstawowym sprawcą problemu są zbyt dopasowane slipy. W tej sytuacji nie warto ryzykować, korzystniej z marszu zdecydować się na bokserki – online. Pomimo tych zdrowotnych czynników znaczna liczba panów wybiera przyzwyczajenie.

męski styl

Autor: Calamara
Czyli, jak od zawsze ubierało się slipy, to dlaczego to zmieniać. Z jednej strony siła przyzwyczajenia, z drugiej komfort i poczucie, że wszystko jest w porządku. Jednak, bokserki zyskują coraz większą popularność. Skąd to się bierze? Jak pokazują badania, to dzięki kobietom, ponieważ to one coraz częściej niż mężczyźni, kupują męską bieliznę dla swoich partnerów. Równocześnie, śledząc opinie kobiet na ten temat, można dojść do wniosku, iż rzeczywiście wolą bokserki.

Odkryj bez zwłoki wpis spod linku, gdyż zapewne zdziwi Cię to, jak bardzo fascynujące teksty tam się znajdują.

Z jakiego powodu?

Bez wątpienia, bokserki są znacznie bardziej sexy. Slipy bowiem kojarzą się im z czasów komuny, z bielizną dziadków, ojców, z mężczyzną, który nie dba o swój wygląd (. Bokserki z kolei są bardziej współczesne, mężczyźni wydają się w nich bardziej męscy. Równocześnie, to nie tylko głos kobiet, ponieważ wielu panów naprawdę z większą częstotliwością wybiera bokserki. I to niekoniecznie ze względu na zdrowie. Zwyczajnie wolą ten rodzaj bielizny.