Z każdym sezonem nachodzi nas ochota na zmiany w swojej garderobie. Wymarzył nam się nowy płaszcz, nowy typ dżinsów albo bluzka, jaką zobaczyłyśmy na wystawie. Jednakże nie można nierozważnie śpieszyć za trendami, ponieważ zbyt często się zmieniają i to, że teraz są modne, nie znaczy, iż będą na topie za kilka miesięcy, a my nie chcąc ubierać się nie na czasie, wepchniemy kurtkę czy sukienkę w najodleglejszy kąt szafy.

Torebki

Autor: GOSHICO
Źródło: GOSHICO
Nawet topowy kolor bielizny każdego sezony jest inny, ale figi damskie dobieramy bardziej pod kolor ubrania, a nie podług wskazówek zasłyszanych z reklam. Aby tak nie było oraz abyśmy zawsze wyglądały ładnie, warto jest uzupełnić swą garderobę o podstawowe elementy – damskie.

Pierwszy z nich to biała koszula. Jest idealna nie tylko do pracy, ale również na większe wyjście, gdy chciałybyśmy wyglądać szykownie. Można ją połączyć z wieloma częściami garderoby, nie tylko ze spodniami, lecz także z sukienką lub spódniczką. Poza koszulą konieczne są sukienki wieczorowe. W tym przypadku najlepiej sprawdzi się mała czarna, której wygląd możemy odmienić przy pomocy odpowiednich dodatków. Dodatki są nad wyraz ważne, toteż dobrze jest wydać na nie odrobinę więcej oraz nie decydować się na tanie torebki, gdyż nie będą tak dobrze wykonane, jak te z renomowanego sklepu – więcej na Ceneo.

Do sukienki (zobacz również: sukienki na wyjątkowe okazje) można też włożyć przeróżne okrycia, jakie także powinny znajdować się w naszej szafie, a przede wszystkim kurtka ze skóry i kardigan, zwłaszcza ten w jednym kolorze, rozpinany. Dzięki temu można przypasować go do każdej stylizacji, także do zwyczajnego t-shirta na zakupy do sklepu na osiedlu. Płeć piękna nie może się też obyć bez dżinsów, które powinny pasować do sylwetki. Rurki są odpowiednie tylko dla naprawdę smukłych i wysokich pań, w przypadku bardziej obfitych kształtów zdecydowanie lepiej sprawdzą się inne fasony, na przykład z wyższym stanem, który ukryje mankamenty figury.

Co więcej nie można zapomnieć o marynarce, która jest bardziej elegancka od swetra oraz można ją nosić przez wiele lat, gdyż marynarki nigdy nie wyjdą z mody. Ostatni element garderoby to dres, na przykład z lubianej firmy North Face.

Najwyższej jakości dres nie rozciągnie w czasie pierwszego prania i będziesz mogła nosić go i na siłownię, i w domu. Teraz już możesz pójść do sklepu, dobierając elementy garderoby, których teraz ci brakuje. Wybieraj z głową, a z pewnością zrobisz udane zakupy.