Nadciągająca jesień znaczy, że trzeba zacząć wykładać z ciemności szafy cieplejsze ciuchy. Najprawdopodobniej większa część z nich jednak nie pasuje do wdziewania w tym roku – zwyczajnie nie współgra z aktualnymi trendami. Najlepsza pora więc udać się na przebieżkę po butikach, by zakupić nowe ciuchy na jesień. Na szczęście nie trzeba kupować wielu ciuchów, bo w 2013 roku do łask wraca pewna ponadczasowa klasyka, którą zapewne każdy ma gdzieś na dnie szafy.

Co jest w tym roku na topie? Co wdziewać, by uchodzić za osobę z gustem? Zachęcamy do przeczytania tego poradnika.

Tej jesieni do łask wraca stary dobry prochowiec. Taki płaszcz bez wątpienia kojarzy się z filmami kryminalnymi z dawnych lat. Prochowiec stał się tą drogą symbolem stylu, koniecznym elementem faceta, który chce prezentować się z klasą. Co ciekawe, taki płaszcz mogą wdziewać także niewiasty – na paniach wygląda on równie elegancko, co na panach.

Dla niewiast tej jesieni proponuje się modne białe szpilki. Takie obuwie jest ładne, lecz wykazuje pewien minus – można je szybko umazać czymś brudnym. Jesień w naszym kraju odznacza się wyjątkowo paskudną aurą, normą są śniegi, więc białe szpilki warto zakładać jedynie na istotne okazji. Dobrze je nosić w pokojach, z daleka od deszczowej zgnilizny. Nieśmiertelną klasyką są buty Adidas (możesz kupić tu: ). Warto poprzeglądać jesienną ofertę tej niemieckiej firmy – można znaleźć piękne egzemplarze, które będą fantastycznie wyglądać z każdym ubiorem. Cała oferta mody jest tu: markowe ubrania męskie.

O ile szukasz głębszych wiadomości na temat ubrań, które są modne tej jesieni, rzuć okiem do sprzedawanych w sklepach pism modowych. O ile nie zamierzać wydawać gotówki na modowe gazetki, poszukaj propozycji modowych na którymś z wielu serwisów internetowych, na których udostępniane są porady od najlepszych trend-setterów.

Dużo osób szuka fascynujących informacji na ten temat wątek. Dobrym wyjściem będzie odwiedzić nasz serwis (www.wolleamore.pl/). Naprawdę warto! Zobaczysz, że nie pożałujesz!

Znajdujące się tam propozycje ubiorów są tak samo dobre jak te obecne w słynnych gazetach modowych.