Kupno upominku dla faceta bardzo często nastręcza paniom dużo problemów. Pomimo tego że z partnerem mieszka się pod jednym dachem i zna na wskroś jego upodobania, to jednakże trudno znaleźć coś sensownego. Kiedy jedne żony stawiają na elementy garderoby, np. swetry i tak wyśmiewane przez facetów skarpetki, to pozostałe wertują sieć w poszukiwaniu nieoklepanych pomysłów.

sandały trekkingowe

Autor: Susanne DaDavidsson
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy trzydziestolatek ma swój charakter i co przypadnie do gustu jednemu, to innemu już niekoniecznie. Zasugerujmy więc kilka pomysłów, które można wziąć pod uwagę, kiedy trzeba kupić swojemu tacie, chłopakowi lub drugiej połówce podarunek z pewnej szczególnej okazji.

Sandały trekingowe są idealnym prezentem dla pana, który uwielbia spędzać wolne soboty i niedziele w aktywny sposób – kilkudniowa wycieczka w Tatry wymaga jednak spakowania właściwego obuwia.

Jeżeli chcesz zbadać sprawę, przeczytaj nasz kolejny tekst, w którym znajduje się kompleksowa wiadomość (https://www.extra24hurt.eu/about-us). Rozwiąże ona wszelkie Twoje wątpliwości.

Górskich szlaków rozsądniej nie pokonywać w zwyczajnych butach na paski czy, co gorsza, w klapkach, bo takie obuwie bywa niewygodne, a dodatkowo nietrudno skręcić w nim kostkę. A sandały trekingowe bywają przystosowane do pokonywania wybojów, jakich pełno na sudeckich dróżkach.

Czasem niektórzy urlopowicze zbaczają trochę ze szlaku – wtedy takie buty zapewniają stabilność, więc znacząco redukują ryzyko wypadku, a solidne podeszwy chronią pięty przed skaleczeniem. Bądź co bądź, sandały stają się najbezpieczniejszym oraz najbardziej komfortowym obuwiem dla miłośników wypraw, którzy każdego lata wyjeżdżają w góry. Taki podarek najlepiej wręczyć latem, kiedy sezon urlopowy kwitnie. Warto również zwrócić baczną uwagę na to, czy robimy zakupy w dobrym sklepie, ponieważ obuwie kupione na placu targowym może szybko się zużyć. Nie zapomnijmy też o tym, aby schować dowód sprzedaży, który w przyszłości może stać się podstawą reklamacji.

Natomiast dla mężczyzn, którzy cenią sobie terminowość i solidność najlepszym podarunkiem okażą się zegarki garmin. Tego typu podarek wręcza się zazwyczaj z okazji wielkiego święta, czyli przykładowo z okazji jubileuszu dwudziestopięciolecia pracy. Jego wartość, zwłaszcza tę sentymentalną, podniesie kilka słów wygrawerowanych na odwrocie. Zegarek można z powodzeniem ofiarować facetowi, który cały czas się spóźnia – niewykluczone, że odczyta ukrytą aluzję i zmieni postępowanie. Zegarki garmin mogą być też fantastycznymi upominkami, które można wręczyć dzieciom w dniu pierwszej komunii.