Kilka lat temu w Polsce zaczęły powstawać blogi szafiarek. To na nich każdy może podejrzeć modę nietypową, która nie mieści się w regułach, ale też grzeczne stroje rodem z sieciowych sklepów.

Obecnie wiele blogerek to już profesjonalistki.

Kilka lat temu blog modowy był tylko pretekstem do nawiązania kontaktu z podobnymi dziewczynami i dzielenia się pasją do mody. Dziewczyny demonstrowały, co złowiły przy okazji promocji lub w ulubionych szmateksach. Niektóre z nich sukienki H&M lub innej znanej firmy zdobywały naprawdę za kilka złotych. Organizowały spotkania, zamieniały się odzieżą, a od czasu do czasu jakaś znana firma obuwnicza wysyłała miły prezent. Moda się przyjęła tak mocno, że zaktywizowało się wiele blogów, a najbardziej znane zamieniły się w zawodowe strony internetowe przynoszące spore zarobki.

Dominują projektanciW związku ze zmianami najlepsze blogerki nie tak często noszą kurtki H&M kupione na promocjach, dzisiaj dla nich tworzą światowej sławy projektanci. Wiele blogerek promuje ubrania polskich projektantów, wkraczających na rynek. Blogerki dostają więc drogie buty, zapominając, jak wiele znaczyło kiedyś 5 zł podczas promocji w szmateksie. Zazwyczaj oblegane i naturalnie oczekiwane są pomysły projektantów dla modnych sieci odzieżowych, tak jak na przykład Versace dla H&M kolekcja 2013. Ubrania największych marek nie są robione dla mas, a w modzie zwykle ważne jest to, aby wyróżnić się od pozostałych.

Jeśli uważasz, że informacje w internecie nie są pełne, to przejdź do linku (https://okularywnecie.pl/akcesoria-do-okularow/lancuszki-i-sznureczki), pod którym odnajdziesz dokładniejsze opracowania zagadnień – odsyłacz znajduje się tu.

To zdecydowanie pozytywna wiadomość, że w Polsce są już blogerki, które mogą ubierać się ekskluzywnie.

Zawód: blogerka modowaDziewczyny, które osiągnęły sukces w świecie internetowej mody, dzięki ciekawym stylizacjom i dobrym zdjęciom, jeżdżą po świecie jako twarze marki. Są zapraszane na modne imprezy w towarzystwie gwiazd, odwiedzają każdy Fashion Week. Nie sądziły, że z szafiarek pokazujących przypadkowe „outfity” staną się poważanymi modelkami, stylistkami, czy też projektantkami. Jeżeli któraś z nich nosi sweter H&M, można mieć pewność, że tysiące fanek wybierze się do sklepu po taki sam.

Źródło: domodi