W galeriach najczęściej kupujemy rozmaite ubrania, takie jak spódnice czy koszulki, a zwykle olewamy sprawę doboru dobrych elementów, które nosimy pod ubraniem. Majtki i biustonosze dobieramy więc niefrasobliwie, myśląc, że w końcu i tak nikt nie zobaczy tych ciuchów. To duży błąd w postrzeganiu świata, gdyż bielizna to kluczowy element związany z seksem, który wykazuje wielki wpływ na panów.

Kobiety, które chcą, by ich życie łóżkowe odzyskało energię, muszą pochylić się nad nabyciem uwodzicielskiego zestawu bielizny (przykładowo marki Kinga – ). Kobieta (bluzy damskie premium) ubrana w ładne majtki i biustonosz, który doskonale uwypukla jej piersi to obiekt pożądania każdego heteroseksualnego mężczyzny. Ale bielizna nie musi być wyłącznie uwodzicielska, powinna także gwarantować wygodę użytkowania. Niewiasty dobrze wiedzą, jak niełatwo jest kupić pasujący biustonosz (o tym piszemy w kolejnej części artykułu, a panowie wiedzą, jak czasami kiepsko dopasowane majtki umieją utrudnić życie.

W Polsce można namierzyć dobrą bieliznę w wielu butikach. Zanim wybierzesz się na łowy, poszukaj w cyberprzestrzeni świeżych katalogów renomowanych marek, takich jak na przykład Esotiq ([oferta]). Niektóre przedsiębiorstwa oferują fachowe doradztwo przy kupowaniu biustonosza. Ankiety pokazały, że ogromna część Polek ma potężny problem przy nabywaniu takiego akcesorium. Trudno się dziwić, wszakże damskie biusty potrafią charakteryzować się naprawdę bogatym spektrum form i wymiarów. Właściwe dopasowanie biustonosza to pewność komfortu oraz podwyższenia pewności siebie, gdyż porządny stanik potrafi skutecznie uwypuklić zalety sylwetki i zniwelować niedoskonałości natury. Warto zatem skorzystać ze wsparcia specjalistek od bra-fittingu, które często są zatrudnione przy większych firmach ciuchowych, takich jak chociażby Ava (zobacz tu). Bywa, że panie realizują swoje usługi za darmo, częściej jednak należy zapłacić za taką asystę.