Tak jak w damskiej garderobie nie może zabraknąć paru odpowiedzialnych okryć, tak samo męska konfekcja nie może obejść się bez paru zasadniczych rzeczy.

Najistotniejsza i pewnie niezwykle zrozumiała pozycja, czyli biała koszula. Zawsze modna, stale przydatna.
Krój koszuli to ważna kwestia. Za wąska podkreśli brzuch, który wolimy przecież skrywać, z kolei za duża będzie wyglądać niechlujnie. Zwykle wybieranym rozwiązaniem są dziś koszule taliowane, natomiast jest to oferta tylko dla smukłych mężczyzn. Ten bardzo elegancki fason niestety nie przebacza nadprogramowych kilogramów.

Jeśli sądzisz, że w tym artykule są ciekawe informacje, to przeczytaj też inne szerokie opracowanie (http://luxuryforyou.pl/skup-wlosow-wroclaw/) przedstawianej tematyki. Tam także znajdziesz interesujące tematy.

Niezależnie od rodzaju sylwetki, szerokim łukiem mijajmy koszule luźne.

Nogi dwóch kobiet

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
biustonosze

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Są ubrania, które po jednym sezonie wychodzą z mody. Na pewno nie zaliczają się do nich jednak dobrze skrojone, białe koszule męskie. Jeżeli nie chcemy zalewać się potem przy najmniejszym stresie, wybierzmy koszulę z właściwej jakości bawełny. Materiał ten niezwykle dobrze układa się na ciele, a na dodatek względnie łatwo go rozprasować. Na wyjątkową okazję możemy z kolei założyć olśniewającą, jednak dosyć drogą koszulę jedwabną.
W koszuli istotny jest kształt kołnierzyka. Najbardziej popularny jest fason prosty. Taką koszulę ubierzemy na każdą okazję, do krawata, lub do dżinsów. Nieco bardziej elegancki jest z kolei fason włoski. Rogi owego kołnierzyka są skierowane na zewnątrz. Najmniej oficjalny jest zaś kołnierzyk zapinany.

Koszule męskie takiego typu bardzo dobrze nadają się do pracy. Przy zakupie koszuli powinno się zwrócić uwagę na należytą długość rękawa, wzór natomiast jest zależny od rodzaju figury.