Troska o skórę to klucz codziennej pielęgnacji. Poznaj bestsellerowe produkcji do pielęgnacji skóry.
Każda kobieta powinna zaopatrzyć się w krem do codziennego stosowania, który będzie mogła używać rano, przed wykonaniem makijażu.

naturalne składniki

Autor: Maja Dumat
Źródło: http://www.flickr.com
Taki produkt powinien nawilżać skórę i wzmacniać jej naturalną ochronę dostarczając odpowiednich składników. Po 50 roku życia przede wszystkim warto wybrać krem przeciw efektom starzenia się skóry. Idealną propozycją jest Sensilis Supreme Color. Ten krem efektywnie odbudowuje i regeneruje skórę, dzięki sile ekstraktu z kawioru i Longlife-Cell wzmacnia żywotność komórek. Przy codziennym stosowaniu kremu zuważalne są rezultaty takie jak: spłycenie zmarszczek, przywrócenie świeżego wyglądu, elastyczność i sprężystość skóry. Lekkie zabarwienie, o którym mowa w nazwie kremu, powoduje ujednolicenie koloru cery bez konieczności używania podkładu. Krem Sensilis Supreme Color zapewnia w ten sposób piękny, naturalny wygląd bezpośrednio po zastosowaniu. Krem zawiera filtr SPF 15, dzięki czemu ochroni skórę przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Nie można również nie wspomnieć o kosmetykach dla dzieci. Skóra dziecka jest bardzo delikatna i wymaga wyjątkowej pielęgnacji, przy zastosowaniu kosmetyków hipoalergicznych, bez barwników i substancji zapachowych. W tym przypadku największym uznaniem cieszy się Emolium zestaw do codziennej pielęgnacji. Zestaw Emolium składający się z emulsji do kąpieli, emulsji do ciała, kremu do suchej skóry oraz szamponu, pozwoli właściwie zadbać o skórę dziecka.

W okresie zimy (do stosowaniu u dzieci (dietetyk dziecięcy we wrocławiu) powyżej 3 miesiąca) zalecany jest krem Iwostin dla dzieci z lipidami, który odżywia i wzmacnia skórę, skutecznie zabezpieczając przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych m.in. mrozu i wiatru.
Kategorie: