W obecnych czasach bardzo dużą wagę przywiązuje się do wyglądu zewnętrznego. W równym stopniu panie, jak i panowie, starają się zadbać o siebie, często trenować, stosować preparaty odmładzające, jak też modelować swoją sylwetkę, aby wydawała się szczuplejsza i bardziej wysportowana. Istnieją jednak obszary ciała, które okazują się bardzo odporne na zabiegi modelujące i wyszczuplające. W ich przypadku pomocna może okazać się liposukcja laserowa.

Liposukcja laserowa

Źródło: http://www.lipoline.pl/
Na czym polega liposukcja laserowa?

Liposukcja laserowa jest zabiegiem wykonywanym z wykorzystaniem innowacyjnego lasera, w czasie którego likwiduje się zgromadzoną tkankę tłuszczową. Uznaje się, że podczas jednego zabiegu liposukcji niweluje się nawet 500 ml tkanki tłuszczowej. Liposukcja (www.dermamed.com.pl/oferta/liposukcja-vaser) przeznaczona jest dla osób, które pragną usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z danego miejsca na ciele, jednakże nie wyróżniają się nadmierną tuszą. W wypadku osób ze znaczną nadwagą rekomenduje się wcześniej profilaktyczne działania, gdyż liposukcja nie jest działaniem odchudzającym, a kształtującym ciało. Czas trwania liposukcji jest uzależniony od obszaru ciała, na którym wykonywana jest korekta.

Coraz częściej stosowany zabieg

Zabiegi liposukcji laserowej cieszą się coraz znaczniejszym zainteresowaniem, dzięki czemu obecnie można wykonać je w prawie każdym mieście w kraju. Jeśli więc interesuje nas liposukcja laserowa wrocław, Kraków czy Warszawa – każde z tych miejsc okaże się idealnym punktem, by szukać dobrej propozycji (zobacz liposukcję laserową we wrocławiu).

Nim odważymy się na zabieg laserowy, należy o nim trochę poczytać i zdobyć informacje, do których osób jest on skierowany, jak też jakie rezultaty można poprzez jego zastosowanie osiągnąć. Warto mieć na uwadze, że pewne nieprawidłowości, jak choroby tarczycy, nerek czy cukrzyca są przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu.

Ile to kosztuje?

Większość pacjentów, którzy uwzględniają w planach przeprowadzenie liposukcji, ciekawi, ile taki zabieg może kosztować. Należy wiedzieć, że jeżeli chodzi o odsysanie tłuszczu cena kraków może być bardzo różna, wiele zależy bowiem od części ciała, na której ma być wykonany zabieg . Aby zaznajomić się z cennikiem dla poszczególnych obszarów ciała idealnie będzie odwiedzić klinikę medycyny estetycznej, w której planuje się wykonać zabieg, lub zapoznać się z informacjami umieszczonymi na jej stronie sieciowej. Przed zabiegiem trzeba zgłosić się na konsultację medyczną.