W obecnych czasach bardzo dużą wagę przywiązuje się do wyglądu zewnętrznego. W równym stopniu panie, jak i panowie, starają się zadbać o siebie, często trenować, stosować preparaty odmładzające, jak też modelować swoją sylwetkę, aby wydawała się szczuplejsza i bardziej wysportowana. Istnieją jednak obszary ciała, które okazują się bardzo odporne na zabiegi modelujące i wyszczuplające. W ich przypadku pomocna może okazać się liposukcja laserowa.

Liposukcja laserowa
Źródło: http://www.lipoline.pl/
Na czym polega liposukcja laserowa?

Liposukcja laserowa jest zabiegiem wykonywanym z wykorzystaniem innowacyjnego lasera, w czasie którego likwiduje się zgromadzoną tkankę tłuszczową. Uznaje się, że podczas jednego zabiegu liposukcji niweluje się nawet 500 ml tkanki tłuszczowej. Liposukcja (www.dermamed.com.pl/oferta/liposukcja-vaser) przeznaczona jest dla osób, które pragną usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z danego miejsca na ciele, jednakże nie wyróżniają się nadmierną tuszą. W wypadku osób ze znaczną nadwagą rekomenduje się wcześniej profilaktyczne działania, gdyż liposukcja nie jest działaniem odchudzającym, a kształtującym ciało. Czas trwania liposukcji jest uzależniony od obszaru ciała, na którym wykonywana jest korekta.

Coraz częściej stosowany zabieg

Zabiegi liposukcji laserowej cieszą się coraz znaczniejszym zainteresowaniem, dzięki czemu obecnie można wykonać je w prawie każdym mieście w kraju. Jeśli więc interesuje nas liposukcja laserowa wrocław, Kraków czy Warszawa – każde z tych miejsc okaże się idealnym punktem, by szukać dobrej propozycji (zobacz liposukcję laserową we wrocławiu).

Nim odważymy się na zabieg laserowy, należy o nim trochę poczytać i zdobyć informacje, do których osób jest on skierowany, jak też jakie rezultaty można poprzez jego zastosowanie osiągnąć. Warto mieć na uwadze, że pewne nieprawidłowości, jak choroby tarczycy, nerek czy cukrzyca są przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu.

Ile to kosztuje?

Większość pacjentów, którzy uwzględniają w planach przeprowadzenie liposukcji, ciekawi, ile taki zabieg może kosztować. Należy wiedzieć, że jeżeli chodzi o odsysanie tłuszczu cena kraków może być bardzo różna, wiele zależy bowiem od części ciała, na której ma być wykonany zabieg . Aby zaznajomić się z cennikiem dla poszczególnych obszarów ciała idealnie będzie odwiedzić klinikę medycyny estetycznej, w której planuje się wykonać zabieg, lub zapoznać się z informacjami umieszczonymi na jej stronie sieciowej. Przed zabiegiem trzeba zgłosić się na konsultację medyczną.

Powiązane Posty

Zabiegi upiększające

Fachowe studio tatuażu – co powinniśmy o nim wiedzieć?

To oczywiste, że wybór najlepszego studia tatuażu to trudna i stresująca decyzja, szczególnie dla osoby, której tatuaże bardzo się podobają, lecz ciągle czeka na swój pierwszy raz. Samo podjęcie decyzji o wykonaniu pierwszego tatuażu nie jest łatwe, a do tego dochodzi pytanie, kto ten tatuaż nam zrobi? Założenie jest takie, że tatuaż pozostanie na naszej skórze już do końca życia, dlatego my musimy dobrze sprawę przemyśleć, a tatuator idealnie go wykonać.

Makijaż na specjalną okazję

Stosowanie kremów do rąk, umożliwiają śliczny i zadbany wygląd dłoni, a również tworzą ochronę przed czynnikami szkodliwymi.

Jeśli pragniemy posiadać piękne i zadbane ręce, z kremem do rąk nie możemy się rozstawać pod żadnym pozorem. Jesienią i zimą, podczas gdy ręce są narażone na czynniki niskiej temperatury mogą prędko być pozbawione ochrony i ulec przesuszeniu oraz poniszczeniu.

Zabiegi upiększające

Jeśli pragniesz mieć stopy piękne oraz zdrowe przez cały czas, pielęgnuj je przez cały czas, a osiągniesz pożądany rezultat

Gdy przybliża się lato, skóra potrzebuje regeneracji czy zwilżania, abyśmy zdołali poczuć się swobodnie odkrywając atuty. W porze zimowej częstokroć nie zwracamy uwagi na jakość naszych stóp, jako że je przykrywamy. Gdy przychodzi lato, to czujemy się skrępowani jak ubieramy letnie obuwie z odkrytą piętą bądź paluchami. To iż są zakryte nasze stopy nie oznacza, że nie wymagają pielęgnacji oraz regeneracji przez cały rok.