Przywykło się uważać, że to panie są zagorzałymi zwolenniczkami rozmaitego typu zakupów, tak tych tradycyjnie pojętych, jak i tych internetowych. A przecież należy pamiętać o dżentelmenach, którzy także nie pozostają w tyle za małżonkami. Jeśliby dokładnie prześwietlić wydatki obojga, to niewykluczone, że przedstawiciele tzw. płci brzydkiej przodują w wydawaniu wypłat. A obecnie naprawdę niełatwo się powstrzymać, bo asortyment artykułów proponowany przez sprzedawców jest imponujący.

Zakupy
Autor: Kuba Bożanowski
Źródło: http://www.flickr.com

Zakupy online stają się popularne. Dzięki zamieszczonym zdjęciom każdy potencjalny kupujący może zobaczyć interesujący go artykuł i już na wstępie zweryfikować, czy warto go zamówić. Przeważnie to ojcowie biorą na siebie ciężar utrzymania żony i dzieci, więc mają mniej czasu na chodzenie po hipermarketach i sporo rzeczy nabywają w sieci. I w żadnym wypadku nie zamawiają jedynie wiertarek czy części samochodowych – mężczyźni zakupują również klapki męskie, slipy, a czasem też nieco bardziej wstydliwe rzeczy, czyli np. środki na… potencję. Tu trochę więcej: kitesurfing.

Wyraz zakupoholizm może wywoływać mało przyjemne skojarzenia, gdyż powszechnie będziemy go łączyć z alkoholizmem albo pracoholizmem. Jednak w tym przypadku możemy doszukać się trochę bardziej pozytywnych znaczeń. Jeżeli facetowi bardzo zależy na towarze konkretnej firmy, a w osiedlowym sklepie ciężko go zdobyć, to pozostaje włączyć komputer i zacząć poszukiwania w sieci. Tutaj rewelacyjnej jakości klapki męskie crocs bywają dostępne w wielu modelach, rozmiarach oraz kolorach. A czy to zachowanie określimy zakupoholizmem? Zostawiamy to czytelnikom do samodzielnej analizy. Sprawdź ciekawe wpisy o tym: modne klapki meskie.

Mężczyzn, a zwłaszcza ojców, nie można oskarżać o egoizm. Kochający rodzice będą chcieli zaimponować swoim dzieciakom i zamówią im zarówno klapki dziecięce, jak i rewelacyjne zabawki cenionych producentów.styl (oferta)A prócz tego, jak wiadomo, liczą się zarówno potrzeby ciała, jak i pragnienia albo nawet zupełnie zwariowane fantazje.

galeria handlowa
Autor: Jim, the Photographer
Źródło: http://www.flickr.com

Dlatego ojcowie najbardziej zuchwałych, a równocześnie kochających sporty wodne piętnastolatków, zechcą na pewno kupić coś specjalnego. Dla takich osób kitesurfing okaże się na pewno doskonałym pomysłem na zagospodarowanie wolnego czasu. A karnety na zajęcia najlepiej oczywiście kupić w sieci.

Powiązane Posty

Rewelacyjne propozycje z ciekawej oferty rynkowej

Od dawna klienci zastanawiają się, jak najkorzystniej i najszybciej skompletować perfekcyjną garderobę. W jakim miejscu mamy szansę na to, aby wyszukać odzież wielu firm, która równocześnie jest oferowana w atrakcyjnych cenach? Na pewno są to sklepy sieciowe, odwiedzane każdego dnia przez wielu internautów.

Ciuchy na tę okazję

Pragniesz okazać się piękna zimą? Kup kurtkę modną w tym roku

Moda zmienia się z nadejściem każdego sezonu i przed rozpoczęciem nowej pory roku w marketach pojawiają się nowe modele ubrań oraz dodatków. Twórcy wiedzą, że każda elegancka kobieta pragnie w swej szafie zgromadzić piękne ubrania oraz akcesoria. Odzież zimowa ukazuje się w sklepach już jesienią, co sprawia, że panie i panowie mogą wcześniej nabyć elegancką kurtkę albo inne odzienie na mroźne dni.

Jak należycie wyszukać stanik?

Każda z kobiet, z uwagi na specyficzną sylwetkę, jest zmuszona zakładać biustonosz. Robimy to żeby nasze piersi na długo pozostały sprężyste i nie obwisły za szybko. Poza tym, w przypadku pań z mniej obfitymi wypukłościami, stanik pomaga podkreślić to i owo.