Wokół mody kręci się cały świat. Wielu ludzi robi niesłychaną karierę, działając w tym biznesie. I nie chodzi tu jedynie o światowej klasy kreatorów, czy ich ukochane modelki. Bardzo dużo zwyczajnych zjadaczy chleba decyduje się na igraszki z modą. Co chwilę zakłada się następny modowy blog, w których fashioniści dzielą się z fanami własnym oryginalnym stylem. Ogromną uwagę przykładamy, do tego, co mamy na sobie.

Potrafimy sterczeć długie godziny przed lustrem i dobierać właściwy model lub wzór. Rzadko jednak z tego typu zamiłowaniem przejmujemy się tym, co posiadamy pod ubraniem. Bielizna nie rozpala już w nas takich namiętności. A przecież to tak samo istotny element całego ubioru, co sukienka, czy bluzka.

bielizna
Autor: Kinga
Źródło: Kinga

Dawniej tę część konfekcji zastępowano pasami z tkaniny, którym niewiasta obwiązywała się na wysokości biustu. Poprzez następne wieki tkanina ewoluowała, aż nabrała kształtu niewygodnego pancerza. Gorsety ściskały damę, a także często deformowały jej kształty. Cierpiały na tej modzie również narządy wewnętrzne. Kiedy po wielu wiekach panie zerwały z siebie to straszne narzędzie, zaczęły powstawać pierwsze biustonosze.

Dziś mamy ogromny wybór bielizny. I choć może się wydawać, że niczego zaskakującego nie można już wprowadzić, to nieustannie wychodzą na rynek następne wynalazki (polecane biustonosze). Powstają biustonosze odpinanymi ramiączkami, które będą pasowały do wyjściowej sukienki. Są też specjalne wkładki, kiedy biustonosz zniszczy koncepcję stroju, a my nie chcemy iść bez stanika. Również dolna część bielizny przechodzi prawdziwą przemianę. Choć czasy XIX-wiecznych barchanów są już na szczęście za nami, to stringi damskie przez wielu są postrzegane za przesadę. Te kuse majteczki posiadają identyczną liczbę wielkich fanów, jak również zagorzałych antagonistów. Ostatnio wielką karierę zrobiły leginsy, czyli inna forma getrów (jagna.pl/na-nogi-dla-pan-leginsy-c-31_78.html). Bardzo szybko podbiły salony i, najwyraźniej, jeszcze długo tam zostaną.

Pamiętajmy jednak, że codzienna bielizna powinna być przede wszystkim komfortowa. Ważny jest również naturalny materiał, które nie podrażni naszej delikatnej skóry.

Powiązane Posty

Ciuchy na tę okazję

Pragniesz okazać się piękna zimą? Kup kurtkę modną w tym roku

Moda odmienia się z przyjściem nowego sezonu i przed nadejściem kolejnej pory roku w sklepach pokazują się świeże kolekcje odzieży i butów. Projektanci zdają sobie sprawę z tego, że każda elegantka pragnie w swej szafie zgromadzić modne ubrania oraz akcesoria. Odzież zimowa ukazuje się w sklepach już jesienią, co sprawia, że panie i panowie mają szansę wcześniej kupić modną kurtkę lub inne odzienie na zimniejsze dni.

Zabiegi upiększające

Day SPA we Wrocławiu to wspaniały plan na odpoczynek

Zabiegi laserowe pomogą nam zadbać o ciało

Nie ma znaczenia czy pragniemy oddać się depilacji, usunięciu cellulitu, czy być może odmłodzić naszą skórę i powodować, żeby okazała się ona mocniej elastyczna. Gdy zadecydujemy się na zabiegi laserowe, to możemy być przekonani, że widoczna poprawa jakości naszego wyglądu będzie na wyciągnięcie ręki i nie powinniśmy robić nic więcej, aniżeli zgodzić się na taką pomoc.

Olśniewające dodatki

Nabywanie perfum w perfumeriach w Internecie

Perfumerie internetowe posiadają niesłychanie wielki i fascynujący asortyment perfum. Wobec tego sporo osób coraz entuzjastyczniej zagląda do perfumerii internetowych w poszukiwaniu nowych lub swoich ukochanych zapachów. W perfumeriach internetowych odnajdziemy zarówno zapachy damskie, jak również męskie. Każdy odkryje coś dla siebie czy dla swoich bliskich.