Wokół mody kręci się cały świat. Wielu ludzi robi niesłychaną karierę, działając w tym biznesie. I nie chodzi tu jedynie o światowej klasy kreatorów, czy ich ukochane modelki. Bardzo dużo zwyczajnych zjadaczy chleba decyduje się na igraszki z modą. Co chwilę zakłada się następny modowy blog, w których fashioniści dzielą się z fanami własnym oryginalnym stylem. Ogromną uwagę przykładamy, do tego, co mamy na sobie.

Potrafimy sterczeć długie godziny przed lustrem i dobierać właściwy model lub wzór. Rzadko jednak z tego typu zamiłowaniem przejmujemy się tym, co posiadamy pod ubraniem. Bielizna nie rozpala już w nas takich namiętności. A przecież to tak samo istotny element całego ubioru, co sukienka, czy bluzka.

bielizna
Autor: Kinga
Źródło: Kinga

Dawniej tę część konfekcji zastępowano pasami z tkaniny, którym niewiasta obwiązywała się na wysokości biustu. Poprzez następne wieki tkanina ewoluowała, aż nabrała kształtu niewygodnego pancerza. Gorsety ściskały damę, a także często deformowały jej kształty. Cierpiały na tej modzie również narządy wewnętrzne. Kiedy po wielu wiekach panie zerwały z siebie to straszne narzędzie, zaczęły powstawać pierwsze biustonosze.

Dziś mamy ogromny wybór bielizny. I choć może się wydawać, że niczego zaskakującego nie można już wprowadzić, to nieustannie wychodzą na rynek następne wynalazki (polecane biustonosze). Powstają biustonosze odpinanymi ramiączkami, które będą pasowały do wyjściowej sukienki. Są też specjalne wkładki, kiedy biustonosz zniszczy koncepcję stroju, a my nie chcemy iść bez stanika. Również dolna część bielizny przechodzi prawdziwą przemianę. Choć czasy XIX-wiecznych barchanów są już na szczęście za nami, to stringi damskie przez wielu są postrzegane za przesadę. Te kuse majteczki posiadają identyczną liczbę wielkich fanów, jak również zagorzałych antagonistów. Ostatnio wielką karierę zrobiły leginsy, czyli inna forma getrów Bardzo szybko podbiły salony i, najwyraźniej, jeszcze długo tam zostaną.

Pamiętajmy jednak, że codzienna bielizna powinna być przede wszystkim komfortowa. Ważny jest również naturalny materiał, które nie podrażni naszej delikatnej skóry.

Powiązane Posty

Ciuchy na tę okazję

W jaki sposób kupić taniej porządne jeansy?

Jeansy są świetnymi spodniami - można w sumie powiedzieć, że niemal do końca istnienia świata będą bardzo modne. Prawda jest taka, iż taki człowiek, który lubi komfortowe spodnie, lecz przy tym nie chciałby prezentować się jak jakiś nudziarz, najzwyczajniej powinien docenić dużo bardziej takowe ubrania.

Ciuchy na tę okazję

Zakupy nie mogą okazywać się uciążliwe, nabywaj w dobrych marketach oraz ciesz się nowiutkimi rzeczami

Choć dużo osób deklaruje, że kocha sprawunki, bywają także tacy konsumenci, którym nie dają one radości. Nie raduje ich chodzenie po butikach i przebieranie w wystawionych towarach. Tymczasem zakupy mogą być ogromną przyjemnością, należy tylko odwiedzać dobre salony, świetnie zaopatrzone oraz oferujące wspaniałą jakość towaru.

Ciuchy na tę okazję

Popularne firmy i ich dobre jakościowo towary

Wszyscy wiedzą, że bielizna kobieca jest bardzo ważna. Powinniśmy o tym pamiętać od czasu dojrzewania. To istotne, żeby już na samym początku mieć odpowiednio dopasowany stanik. Dlatego warto pójść do sklepu z bielizną, gdzie będziemy mogły spotkać brafitterkę. Dzięki niej dowiemy się jaki konkretnie rozmiar stanika powinnyśmy nosić. Tylko odpowiednio dopasowana rozmiarowo bielizna będzie w stanie porządnie podkreślić kobiece walory i nie zniekształcić kobiecych piersi.