Mnóstwo kobiet chce, aby ich uroczystości ślubne prezentowały się jak z bajki. Biała suknia, fryzura zakończona welonem, najlepszy mężczyzna u boku… Zaplanowanie tej uroczystości jest bardzo pracochłonne, gdy ten moment nadejdzie, należy jednak być przygotowanym w każdym szczególe. Nie wolno nie pamiętać także o nocy poślubnej, gdyż to właśnie ona jest jednym z ważniejszych fragmentów całej procedury, w której uczestniczymy. W jaki sposób dobrać najodpowiedniejszy strój na tę noc?

Biustonosz Gaia

Autor: Gaia
Źródło: Akrobatka.pl

Jak wiadomo nie ubierzemy starej bluzki czy grubych, porozciąganych skarpetek. Nawet jesteśmy w związku od wielu lat, nie należy zapomnieć, że to niepowtarzalny moment – już jako małżeństwa. Co będzie główną częścią ubrania w tę noc? Po pierwsze sexowna bielizna. Świetnie kupić komplet, w którym każda część będzie bardzo dobrze ze sobą współpracować. Rozpocznijmy od staników. Masz mały biust? Bez problemu. W obowiązującej ofercie sklepów z bielizną znajdziesz najlepiej przystosowane biustonosze push up. Wejdź tu – zobacz tutaj.

Czy traktować je jak kłamstwo w stosunku do partnera? Absolutnie nie! Push up poprawi wygląd naszego dekoltu i nada mu sexowny wygląd. Dodatkowo partner zna właściwie doskonale ciało swojej towarzyszki życia, więc taka mała zmiana z pewnością nie zaszkodzi. Jeśli jednak nie musimy korzystać z biustonoszy push up, idealnie wyglądają staniki wykonane z koronki. Ta niezwykle sexowna bielizna (biustonosze miękkie koronkowe) jest idealnym wyborem. Delikatny materiał, piękny krój, wszystkie te cechy możemy odnaleźć w ofercie znanych salonów z bielizną – biustonosze Triumph to przykładowy wybór. Dalsze informacje znajdziesz tutaj: ceneo.pl/Bluzki_i_koszulki_damskie.

Prócz bielizny pożądane jest również zaopatrzenie się w sexowną narzutkę. Doda uroku całemu zestawowi i uzupełni go. Świetnym elementem na dokładkę staną się także pończochy. Najprościej sprawdzą się te zwane samonośnymi, jednakże jeżeli nie chcemy pójść na łatwiznę naprawdę sexowne będzie nałożenie pasa do pończoch. Tej nocy będziesz wyglądać naprawdę wyjątkowo.

W trakcie przygotowań uroczystości ślubnych należy pamiętać, że zdarzenie to nie kończy się kiedy wychodzi ostatni gość. Noc poślubną możemy wzbogacić pociągającym strojem i nie należy zostawiać wyboru na ostatni moment, gdy chcemy by całość wyglądała tak, jak to sobie wymarzyliśmy.