Czy wiesz czym jest zastrzyk orgazmu? Owo pojęcie może być różnie rozumiane, ale jak orgazm z pewnością będzie się kojarzyć z czymś przyjemnym. Tak, wiąże się to z czymś przyjemnym, lecz nie bezpośrednio.

Kobieta

Autor: blur95
Źródło: http://www.flickr.com
Powiększenie punktu G, to zabieg, który coraz częściej przeprowadza się w gabinetach ginekologii estetycznej (GynCentrum – klinika ginekologii plastycznej). Dlaczego więc zastrzyk orgazmu? Specjaliści sądzą, iż panie które wybierają się na taki zabieg, mają o wiele większą szansę na satysfakcję ze współżycia.

Jeśli wciąż nie udało Ci się wyszukać nic ciekawego, to sprawdź pod tym linkiem (https://www.hipokrates-olesnica.pl/ginekolog/), tu na pewno znajdziesz to, co będzie dla Ciebie teraz przydatne.

Punkt G to bardzo wrażliwa część erogenna u pań. Chodzi o niewielkie miejsce na błonie śluzowej przedniej ściany pochwy, tam właśnie stykają się zakończenia nerwów czuciowych, gruczołów jak i żył. Zdarza się jednak, że często zbyt mało uwydatniony punkt G odpowiada za brak satysfakcji podczas współżycia. Dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, że im bardziej punkt G będzie uwypuklony, tym zadowolenie z seksu stanie się znacznie większe.

Zabieg taki jest polecany paniom, które maja problemy ze szczytowaniem albo pragnęłyby czerpać większą satysfakcję z życia seksualnego. Z pomocą odpowiedniego specjalisty w dziedzinie plastyki intymnej jest to więcej niż prawdopodobne, także dla kobiet, które w miarę niedawno rodziły dziecko, jak i te w okresie menopauzy (gdyż punkt G zmniejsza się z wiekiem. Zabiegowi powinny poddać się również panie, u których zdiagnozowano wadliwą budowę anatomiczną części intymnych. Tego rodzaju ginekologia estetyczna staje się z dnia na dzień bardziej powszechna, kobiety bowiem posiadają więcej determinacji oraz zdają sobie sprawę z tego, czego oczekują w łóżku (polecana strona www). Na czym właściwie polega zabieg?

Kobiece uda

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Augmentacja punktu G ma na celu wstrzyknięcie w przednią ściankę pochwy małej ilości substancji, która wypełnia tkankę. W strzykawce znajduje się bardzo często preparat na bazie kwasu hialuronowego, może to też być tkanka tuszowa pobrana z innej części ciała kobiety. Najlepiej jest uzyskać go używając liposukcji. Zastrzyk orgazmu wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, zajmuje około 20 minut. Rezultatem tego zabiegu jest ujędrnienie przedniej ścianki pochwy, w konsekwencji czego jest ona bardziej wrażliwa na bodźce. Pacjentka jest w stanie współżyć już cztery godziny po przeprowadzonym zabiegu i mieć satysfakcję z życia seksualnego jeszcze przez następne dwa lata.