Czy wiesz czym jest zastrzyk orgazmu? Owo pojęcie może być różnie rozumiane, ale jak orgazm z pewnością będzie się kojarzyć z czymś przyjemnym. Tak, wiąże się to z czymś przyjemnym, lecz nie bezpośrednio.

Kobieta
Autor: blur95
Źródło: http://www.flickr.com
Powiększenie punktu G, to zabieg, który coraz częściej przeprowadza się w gabinetach ginekologii estetycznej (GynCentrum – klinika ginekologii plastycznej). Dlaczego więc zastrzyk orgazmu? Specjaliści sądzą, iż panie które wybierają się na taki zabieg, mają o wiele większą szansę na satysfakcję ze współżycia.

Jeśli wciąż nie udało Ci się wyszukać nic ciekawego, to sprawdź pod tym linkiem (https://www.hipokrates-olesnica.pl/ginekolog/), tu na pewno znajdziesz to, co będzie dla Ciebie teraz przydatne.

Punkt G to bardzo wrażliwa część erogenna u pań. Chodzi o niewielkie miejsce na błonie śluzowej przedniej ściany pochwy, tam właśnie stykają się zakończenia nerwów czuciowych, gruczołów jak i żył. Zdarza się jednak, że często zbyt mało uwydatniony punkt G odpowiada za brak satysfakcji podczas współżycia. Dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, że im bardziej punkt G będzie uwypuklony, tym zadowolenie z seksu stanie się znacznie większe.

Zabieg taki jest polecany paniom, które maja problemy ze szczytowaniem albo pragnęłyby czerpać większą satysfakcję z życia seksualnego. Z pomocą odpowiedniego specjalisty w dziedzinie plastyki intymnej jest to więcej niż prawdopodobne, także dla kobiet, które w miarę niedawno rodziły dziecko, jak i te w okresie menopauzy (gdyż punkt G zmniejsza się z wiekiem. Zabiegowi powinny poddać się również panie, u których zdiagnozowano wadliwą budowę anatomiczną części intymnych. Tego rodzaju ginekologia estetyczna staje się z dnia na dzień bardziej powszechna, kobiety bowiem posiadają więcej determinacji oraz zdają sobie sprawę z tego, czego oczekują w łóżku (polecana strona www). Na czym właściwie polega zabieg?

Kobiece uda
Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Augmentacja punktu G ma na celu wstrzyknięcie w przednią ściankę pochwy małej ilości substancji, która wypełnia tkankę.

Jeśli przedstawiana w tym serwisie tematyka jest według Ciebie ciekawa, to dodatkowo zobacz też inne warte zapoznania się (https://www.optegra.com.pl/kliniki-optegra/klinika-wroclaw/) materiały.

W strzykawce znajduje się bardzo często preparat na bazie kwasu hialuronowego, może to też być tkanka tuszowa pobrana z innej części ciała kobiety. Najlepiej jest uzyskać go używając liposukcji. Zastrzyk orgazmu wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, zajmuje około 20 minut. Rezultatem tego zabiegu jest ujędrnienie przedniej ścianki pochwy, w konsekwencji czego jest ona bardziej wrażliwa na bodźce. Pacjentka jest w stanie współżyć już cztery godziny po przeprowadzonym zabiegu i mieć satysfakcję z życia seksualnego jeszcze przez następne dwa lata.

Powiązane Posty

Zabiegi upiększające

Zamierzasz pozbyć się nieco tłuszczyku? Liposukcja laserowa może być zabiegiem jakiego potrzebujesz

W obecnych czasach wyjątkowo dużą wagę przykłada się do wyglądu zewnętrznego. W równym stopniu panie, jak i mężczyźni, pragną dbać o siebie, często ćwiczyć, stosować preparaty pielęgnacyjne, jak też modelować swoją sylwetkę, by stała się szczuplejsza i bardziej wysportowana. Wyróżnia się mimo wszystko obszary ciała, jakie okazują się bardzo odporne na zabiegi modelujące i wyszczuplające. W ich wypadku przydatna okaże się liposukcja laserowa.

Zabiegi upiększające

Jeśli marzysz o szczupłej figurze, znajdź skuteczny sposób, aby ją wspaniale wymodelować

Szczupła oraz zgrabna sylwetka jest marzeniem wielu osób. Często myślimy o niej, kiedy nadchodzą cieplejsze miesiące i trzeba zdjąć z siebie grube odzienie. Niestety po zimie sporo osób gubi kondycję i przybiera na siebie nadprogramowe kilogramy. Sprzyja temu pora roku, częste przebywanie w zamknięciu i podjadanie.

Zabiegi upiększające

Możliwości współczesnej medycyny estetycznej pozwalają wielu ludziom zwalczyć kompleksy

Na obecną chwilę wygląd jest szalenie znaczący dla wielu ludzi. Poświęcamy dużo czasu, aby mieć idealną fryzurę, filigranową sylwetkę i ciekawe ubrania, ponieważ to o nas świadczy, a każdy przecież chciałby wywoływać jak najlepsze pierwsze wrażenie. Nie da się natomiast ukryć, iż wiele felerów naszego wyglądu nie jesteśmy w stanie zatrzeć przyodzianiem czy też makijażem. Wtenczas pojawia się sporo kompleksów, które nieraz blokują nas wewnętrznie przed nawiązywaniem choćby kolejnych znajomości. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi chirurgia estetyczna i zbawienne działanie zabiegów, które oferuje. Coraz więcej osób śmiało decyduje się na zabiegi upiększające, albowiem wie, że dzięki nim poczuje się o wiele korzystniej.