Czy powiemy jak musimy się ubierać?

Mężczyzna w garniturze

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com

Kupując ubrania lub dodatki pragniemy nie jedynie prezentować się w nich odpowiednio, atrakcyjnie i elegancko, lecz także czuć się w nich pewnie i swobodnie. Nasz image ma oddziaływanie na multum rzeczy, jeżeli posiadamy swój własny styl, który uwydatnia naszą urodę i usposobienie, to mamy również pewność siebie i odwagę. Powinno się więc skorzystać z usług personal schopper, gdyż taka osoba pomoże nam odszukać swój styl.

stylistka - moda damska

Autor: Marcin Urban
Źródło: Miasto Kobiet

Przez to tak ważne będzie to, byśmy wiedzieli jaki typ urody mamy oraz byśmy wiedzieli, co musi znaleźć się w naszej kosmetyczce oraz garderobie.

W tym miejscu opublikowana jest podobna strona przedstawiająca tego typu sprawę. Zobacz także inny świeży wpis na ten temat. On też jest godny polecenia.

Niestety nie zawsze posiadamy właściwą wiedzę, a czasem pozwalamy się porwać temu co modne nie zastanawiając się nawet czy będzie to do nas pasować. Co wykonać, by ciągle przedstawiać się modnie, dobrze do wieku i sylwetki, lecz równocześnie by właściwie czuć się w danych ubraniach?

Jeżeli nawet po przeczytaniu mnóstwa poradników nie potrafimy stwierdzić który posiadamy rodzaj urody oraz co najlepiej będzie do nas pasować, to trzeba sprawdzić, czy nie może nam pomóc właściwie wyszkolona stylistka poznań może się poszczycić najlepszą osobą w tych sprawach. Taką, która odpowiednio będzie potrafiła nam poradzić, ale która także bierze pod uwagę to, w czym idealnie się czujemy. Dodatkowo jeszcze będzie ona miała szansę iść z nami na zakupy, tak by ukazać nam, które ubrania i kroje możemy kupować również w ciemno, a z których musimy rezygnować i pomijać je z daleka.

moda damska

Autor: Gatta
Źródło: Gatta

Dzięki niej będziemy się wciąż świetnie czuć ze sobą co sprawi, że częściej będziemy brać udział w przeróżnych imprezach.

Taka metamorfoza czasami będzie konieczna

Od czasu do czasu jest tak, że już nie mamy w sobie energii do działania. Wówczas ma szansę się okazać, że taka metamorfoza przeprowadzona pod spojrzeniem doświadczonej stylistki doda nam tej siły, doda dużo świeżości w nasze życie, a co się z tym łączy spowoduje, że będziemy posiadali więcej wiary w siebie. Przez to właśnie należy czasem poddać się takim działaniom, żeby od nowa pozyskać powera do działania.

|„>