Czy powiemy jak musimy się ubierać?

Mężczyzna w garniturze
Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com

Kupując ubrania lub dodatki pragniemy nie jedynie prezentować się w nich odpowiednio, atrakcyjnie i elegancko, lecz także czuć się w nich pewnie i swobodnie. Nasz image ma oddziaływanie na multum rzeczy, jeżeli posiadamy swój własny styl, który uwydatnia naszą urodę i usposobienie, to mamy również pewność siebie i odwagę. Powinno się więc skorzystać z usług personal schopper, gdyż taka osoba pomoże nam odszukać swój styl.

stylistka - moda damska
Autor: Marcin Urban
Źródło: Miasto Kobiet

Przez to tak ważne będzie to, byśmy wiedzieli jaki typ urody mamy oraz byśmy wiedzieli, co musi znaleźć się w naszej kosmetyczce oraz garderobie.

W tym miejscu opublikowana jest podobna strona przedstawiająca tego typu sprawę. Zobacz także inny świeży wpis na ten temat. On też jest godny polecenia.

Niestety nie zawsze posiadamy właściwą wiedzę, a czasem pozwalamy się porwać temu co modne nie zastanawiając się nawet czy będzie to do nas pasować. Co wykonać, by ciągle przedstawiać się modnie, dobrze do wieku i sylwetki, lecz równocześnie by właściwie czuć się w danych ubraniach?

Jeżeli nawet po przeczytaniu mnóstwa poradników nie potrafimy stwierdzić który posiadamy rodzaj urody oraz co najlepiej będzie do nas pasować, to trzeba sprawdzić, czy nie może nam pomóc właściwie wyszkolona stylistka poznań może się poszczycić najlepszą osobą w tych sprawach. Taką, która odpowiednio będzie potrafiła nam poradzić, ale która także bierze pod uwagę to, w czym idealnie się czujemy. Dodatkowo jeszcze będzie ona miała szansę iść z nami na zakupy, tak by ukazać nam, które ubrania i kroje możemy kupować również w ciemno, a z których musimy rezygnować i pomijać je z daleka.

moda damska
Autor: Gatta
Źródło: Gatta

Dzięki niej będziemy się wciąż świetnie czuć ze sobą co sprawi, że częściej będziemy brać udział w przeróżnych imprezach.

Taka metamorfoza czasami będzie konieczna

Od czasu do czasu jest tak, że już nie mamy w sobie energii do działania. Wówczas ma szansę się okazać, że taka metamorfoza przeprowadzona pod spojrzeniem doświadczonej stylistki doda nam tej siły, doda dużo świeżości w nasze życie, a co się z tym łączy spowoduje, że będziemy posiadali więcej wiary w siebie. Przez to właśnie należy czasem poddać się takim działaniom, żeby od nowa pozyskać powera do działania.

|„>

Powiązane Posty

Ciuchy na tę okazję

Wiele ludzi ma problemy z dostatecznym wyspaniem się.

Jedni mają za bardzo ciężki, inni natomiast za bardzo lekki sen, jedni nie mogą długo zasnąć, innym chce się ciągle spać, jednak po obudzeniu nadal czują się niewyspani. Odpowiedni sen jest ważny, żebyśmy mieli siłę i energię na co dzień i żeby nasz organizm mógł się zregenerować. Człowiek niewyspany bądź cierpiący na zaburzenia snu jest bardziej nerwowy, przewrażliwiony, szybko się męczy i ma kłopoty z zapamiętywaniem, a także z podzielnością uwagi. Stąd tak istotne jest, żeby nie dopuszczać do tego rodzaju sytuacji. W jaki sposób poprawić jakość naszego snu?

Ciuchy na tę okazję

Moda męska, w ostatnich latach sprawia coraz większą furorę

Moda dla panów, od niedawna robi coraz większą furorę i jest coraz częściej zauważana nie tylko przez światowych znawców, ale także przez samych adresatów, czyli panów. Dla nich zaprojektowano szereg rozmaitych produktów, zaczynając od męskiej bielizny, wyróżniając rozmaitą odzież taką jak koszule, marynarki, a kończąc po prostu na dekoracjach i galanterii.

Ciuchy na tę okazję

Jakie są inspiracje modowe na wiosnę i lato?

O modzie dla mężczyzn do pewnego czasu mówiło się i słyszało o wiele rzadziej niż o tej dla kobiet. Aktualnie ta tendencja ulega zmianie. Coraz większą wagę przywiązuje się do tego, co pokazywane jest w salonach mody dla mężczyzn. W kwestii wybiegów jednak, przedmioty które są tam pokazywane dla obu płci są zwykle raczej nietypowe i nierzadko nie nadają się do wykorzystywania na co dzień.