Nieduża nadwaga to nie wyłącznie kłopot estetyczny. Każdy dodatkowy kilogram zwiększa ryzyko problemów ze zdrowiem. Jeżeli będziemy lekceważyć to, że ważymy coraz więcej, fundniemy sobie otyłość. A ta wiedzie do groźnych chorób, takich jak cukrzyca, zawał, bądź zwyrodnienie kręgosłupa.

Jeżeli mimo wdrożenia różnych ograniczeń w dalszym ciągu jest za dużo, warto pomyśleć o bieliźnie korygującej. Na rynku jest nader duży wybór, na pewno coś dla siebie odnajdziesz. Powinna być perfekcyjnie dostosowana i komfortowa.

ubrania

Autor: Geneva Vanderzeil apairandasparediy.com
Źródło: http://www.flickr.com
Panie puszyste noszące duże rozmiary ubrań posiadają wiele atutów, z jakich muszą być dumne. Przy właściwym doborze konfekcji zdołają wyeksponować atuty własnej figury i zamaskować ułomności. Sklep internetowy poleca odzież xxl która zadowoli każdego klienta. Dużo pań myśli, że noszenie swobodnych ubrań spowoduje, że będzie wyglądać smuklej, nic bardziej błędnego. W rzeczywistości takie kreacje jeszcze bardziej pogrubiają. Decyduj się więc na ubiory dopasowane, jednak nie opinających sylwetki. Nawet jeżeli mniemasz, że jesteś gruba włóczka gruba i nosisz koszule męskie xxl, na pewno znajdziesz jakąkolwiek część swojego ciała która jest warta wyeksponowania. Może to być szyja, nogi, kibić. Selekcjonuj ubrania, jakie będą odkrywały tą część sylwetki. Dzięki temu zwrócisz na nie uwagę odwodząc wzrok od pozostałych części ciała.

Jak już potrzebujesz koniecznie założyć coś w paski, to wyselekcjonuj paski pionowe. Prążków poziomych wystrzegaj się jak ognia ponieważ dorzucą ci jedynie kilogramów, miast je odjąć. (Polecamy kurtki dla puszystych) Jeśli zakładasz nieco obszerne spodnie, włóż do nich dopasowaną górę i na odwrót. Dzięki temu zatrzymasz należytą stabilność między elementami ubrania.

Sklepy internetowy oferuje kreacje o takim kroju, aby wizualnie wyszczuplić figurę. Taką funkcję doskonale realizuje wycięcie w zarysie litery V. Góra okrycia winna być jednorodna, bądź w spoiste, pionowe pasy, które optycznie przedłużą i wyszczuplą. Wystający brzuch maskuje się pod bluzkami w wariancie niewielkiej bombki. Asymetryczne prążki na biodrach także są sprzyjające okazałym kształtom.