Skarpety są prawie nieodłącznym elementem codziennego oraz uroczystego stroju każdego mężczyzny. Pasują do niemal każdego rodzaju obuwia i ubioru, lecz należy wiedzieć, jak je dobrać, aby rezultat nie okazał się zgrzytliwy i krzykliwy.

Do eleganckiego stroju odpowiednie skarpety

Różne okoliczności zobowiązują do starannego dopasowania garderoby, a to z kolei zmusza mężczyzn do zakupu odpowiednich skarpetek. Skarpety męskie socktok występują w różnorakich wariantach, krojach i barwach, nie w każdym przypadku pasując do wybranego stroju. Trzeba pamiętać, że elegancki garnitur wymaga skarpetek garniturowych w ciemnym albo niekrzykliwym tonie, z kolei niskie adidasy dobrze prezentują się w towarzystwie krótkich skarpetek, czyli stopek. Na szczęście propozycja męskich skarpet okazuje się naprawdę zróżnicowana i mężczyźni mają możliwość z powodzeniem dopasowywać ten element garderoby do każdego stroju.

Skarpety kolorowe

Autor: socktok.pl
Źródło: http://socktok.pl/

Cenisz oryginalne pomysły? Znajdź kolorowe skarpety

Choć przyjęło się, że skarpety kupowane bywają w stonowanych barwach, w bieli albo czerni, ostatnio na sklepowych półkach pojawiły się interesujące kolorowe skarpetki męskie (promocyjne ceny!). Sprzedawane bywają one w naprawdę nieszablonowych i estetycznych deseniach, jak też w bogatej palecie kolorystycznej. Panowie, którzy nie boją się odważnych oraz nieszablonowych rozwiązań, mają szansę sięgnąć po gustowne skarpetki w wielobarwną kratę albo inne desenie. Skarpety kolorowe produkowane są tak i w kolorach delikatnych, jak też bardziej krzykliwych. Bez wątpienia przypadną do gustu młodym mężczyznom, którzy nie boją się świeżych trendów w męskiej modzie oraz chętnie stosują nowe rozwiązania.

Po domu oraz do firmy

Choć kolorowe skarpety mogłyby wydawać się rozwiązaniem odważnym, nie brak panów, którzy chętnie stosują je w charakterze uzupełnienia swojego stroju. Wielobarwne skarpety bywają zakładane tak i do stroju codziennego i sportowego, jak także do garnituru. Bez wątpienia okażą się one również inspiracją na interesujący i nieszablonowy podarunek dla pana, który ma poczucie humoru i potrafi podejść do życia z dystansem, a przy tym dba o siebie oraz zajmuje się trendami w męskiej modzie. Ważne jednak, by przy wyborze skarpet decydować się na dobre jakościowo towary, które wentylują skórę oraz okażą się trwałe.