Nie ulega wątpliwości, każda dama na plaży czy basenie pożąda czuć się sensacyjnie w swoim ciele, jednak także pragnie zwabić obserwację mężczyzn. Można tegoż dokonać przez włożenie seksownego stroju kąpielowego bądź także letniej narzutki, która dyskretnie osłoni ciało. Jakie trendy dominują w tym sezonie?

bikini

Autor: John
Źródło: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę na wybiegach i w sklepach królują kostiumy przypominające koronkową bieliznę jak i te wybitnie artystycznie powycinane. Już prawie niedostępne są klasyczne push-up’y czy też trójkątne bikini spłaszczające piersi. Przez moc lat panował na nie trend, przekształcały się zaledwie napisy bądź kolory.

Chwilowo nie znajdziemy już tego typu asortymentu. Królują falbaniaste topy z trochę solidnymi majtkami, w stylu retro jak i seksownie powycinane a także kapelusze plażowe. Te drugie szczególnie zatrzymują uwagę panów, możemy być pewne, że wychodząc w tym stroju nad wodę nie będziemy mogły odpędzić się od adoratorów. Współcześnie stroje plażowe zwykle sprzedawane są w czerni, wspaniale komponuje się z lekką opalenizną a również po jego ubraniu sprawia impresję ciemniejszej. Fascynująca konstrukcja w powiązaniu z kolorystycznym minimalizmem to połączenie doskonałe.

Wymyślne wykończenia, jak koronka, użyczają kostiumowi nie byle jaki charakter. Niestety, te są nieco wartościowe.

Czy nasz post wywarł na Tobie pozytywne wrażenie? Zaloguj się więc na naszą nową witrynę – tam można zobaczyć tutaj (https://www.hotelpanorama.pl/konferencje/sale-szkoleniowe) następne rzetelne wątki.

Gdy pragniemy zafundować sobie bikini, jakie posłuży nam nie zaledwie przez jeden sezon, będziemy zmuszone zapłacić za niego plus minus 200-300 złotych. W sieciówkach znajdziemy tańsze odpowiedniki, albowiem już za ok.około 100 złotych kupimy nieco gorszej jakości, lecz w dalszym ciągu piękny strój koronkowy. Drugi atrakcyjny wzór z nacięciami i tasiemkami niesłychanie przebojowo prezentuje się na sylwetce.

Akcentuje on atuty a maskuje mankamenty sylwetki, pani ubrana w niego prezentuje się zniewalająco. Te stroje plażowe też jednak nie przylegają do najtańszych. W propozycjach znanych marek wyszukamy takie za 300- 400 zł, natomiast modele z sieciówek w sklepach będą nas kosztować około 150 zł.

O ile potrzebujemy, aby strój kąpielowy służył nam przez długi okres czasu, a nie tylko jeden sezon wakacyjny, wskazane jest w niego inwestować większą dozę gotówki. Każda pani pożąda czuć się nieskazitelnie i niebywale czy to na basenie czy nad rzeką, tym samym stroje plażowe to znaczący szczegół stylizacji letniej. Nie zostaje nam nic innego, jak tylko wybrać się na zakupy.