W tym wpisie wspomnę o rzeczach o których zwykle się nie pisze. Są to aspekty bliskie szczególnie zwykłym śmiertelnikom. A zatem odpowiem na zagadnienie skąd brać oryginalne ciuchy, których nie znajdzie się w popularnych sklepach oraz co można nosić w domowym zaciszu.

para na zakupach

Autor: bargainmoose
Źródło: http://www.flickr.com
Warto również tak jakby napomnieć, iż ubrania bez najmniejszego kłopotu mieszkanki kraju nad Wisłą mogą kupić za granicą. Wielka Brytania? Francja? A może bardzo tanie ubrania z Azji? Świetne posunięcie. Wiadomo – co prawda i w Polsce dosyć nietrudno o gustowne, niecodzienne ubrania, to mimo wszystko za granicą również można trafić na oszałamiające promocję. A gdy nie mamy możliwości wyjechać, pozwiedzajmy okoliczne sklepy z odzieżą używaną, które w większości proponują właśnie rzeczy sprowadzane zza granicy.

Naokoło publikuje się teksty o ciuchach na wyjątkowe okazje. Wydawać by się mogło, że niektórzy nie pamiętają, że równie ważne jest ubranie, które nosimy w domu. Główna zasada – powinno być wygodne i komfortowe. Nie musimy zakładać obcisłych wdzianek. W mieszkaniu wrzucamy na luz. Doskonałym rozwiązaniem jest komplet złożony ze spodni sportowych (na stronie dowiesz się więcej) i koszulki (zobacz: t-shirty z nadrukiem) lub bluzy. Panie poczują się w tym wygodnie, a przy okazji będą się dobrze w nich prezentować. Zamieńmy obcisłe dżinsy na wygodne dresy.