Różne produkcje filmowe, które możemy spotkać, mogą być sposobem na odprężenie przy niejednej okazji. Mając odrobinę szczęścia na filmy różnych gatunków można trafić nawet w jeden dzień w czasie kilkugodzinnego śledzenia programów w telewizji.

28 dni

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Dzięki temu można przenieść się w inny świat: poznać niełatwe relacje rządzące światem alkoholików, przemyśleć, czy faktycznie w jakichś zakątkach świata mogą istnieć wilkołaki oraz posłuchać pięknych piosenek nagranych na potrzeby konkretnego musicalu. Niektórzy chętnie oglądają również seriale animowane, jakie kojarzą im się z czasem dzieciństwa bądź są animowanymi wersjami popularnych filmów. Przykłady każdego z wymienionych gatunków filmowych możemy oczywiście wymieniać w nieskończoność.

Dla zwolenników cięższych filmów przeznaczony jest film Zmierzch 2 bądź 28 dni- -> sprawdź przykłady.

Zainteresował Cię omawiany tekst? Jeśli tak, to zobacz też uwagi spod linku, gdyż one również dotyczą tej tematyki.

Dużą popularnością cieszy się w szczególności film Zmierzch 2 o czym świadczy fakt, że powstało wiele jego kontynuacji. Poruszana w nim tematyka koncentruje się wokół problemów młodzieży, jak również przenosi w bardziej nierzeczywisty świat, gdyż co pewien czas pojawiają się w nim wilkołaki. Stąd też tego rodzaju film można polecić zarówno osobom, które chcą zrozumieć prawa, które rządzą światem młodych ludzi, jak i amatorom dużych wrażeń. Natomiast film 28 dni omawia kwestię uzależnień, ponieważ przedstawia świat osób zmagających się z uzależnieniem od alkoholu, które usiłują się z niego wyleczyć w czasie pobytu w szpitalu psychiatrycznym. Tematyka wydaje się trochę oklepana, ale można pooglądać także film 28 dni żeby móc zapoznać się z nowymi profilami psychologicznymi ludzi nadużywających alkoholu.

Natomiast zupełnie inny temat porusza mamma mia film, czyli po prostu musical w wersji kinowej, oparty na piosenkach zespołu ABBA. Możemy zaryzykować tezę, że zapewne wszystkie osoby, które stale oglądają telewizję, zdążyły już nieraz obejrzeć mamma mia film. Wielu rodzicom znana jest także z pewnością simsala grimm, czyli jedna z popularnych baśni puszczana w tym przypadku w animowanej wersji odcinkowej- przeczytaj tutaj.

Trzeba przyznać, że rozmaite baśnie potrafią przykuć uwagę wielu osób.