Jeszcze kilkadziesiąt lat temu przedstawicielki płci pięknej, które były niezadowolone ze swojego wyglądu, musiały zaakceptować swój wygląd. Teraz tak być nie musi. Mają bowiem do dyspozycji zabiegi medycyny estetycznej, które umożliwiają nie tylko redukcję zmarszczek, ale także powiększanie ust Katowice, które oferują lub powiększanie piersi. Z pomocą medycyny estetycznej każda kobieta może prezentować się idealnie.

medycyna estetyczna

Autor: Aimee Heart
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze nie tak wcale dawno w medycynie estetycznej prym wiódł głównie botoks. Teraz sytuacja jest całkiem inna. Stawia się na lepsze, bardziej naturalne substancje, do których zaliczany jest przede wszystkim kwas hialuronowy i osocze bogatopłytkowe. Powiększanie ust Katowice, które mają w swojej ofercie z użyciem właśnie kwasu hialuronowego gwarantuje doskonałe i równocześnie naturalnie rezultaty. Doskonały lekarz (psychiatra online) zadba o to, aby kwas równomiernie się rozłożył, a równocześnie nie wstrzyknie go za wiele. Kwas hialuronowy naturalnie obecny jest w organizmie każdego z nas. Trzeba jednak wiedzieć, że wraz z upływającym czasem jego ilość zaczyna się wyraźnie zmniejszać. Kwas hialuronowy idealnie sprawdza się także w zmniejszaniu zmarszczek. Stosowany jest też do modelowania warg sromowych. Osocze bogatoplytkowe to ogromny hit medycyny estetycznej. Ten obojętny pod względem biologicznym preparat można bez lęku wykorzystywać również u osób będących alergikami. Osocze uzyskuje się z krwi, którą pobrano wcześniej od pacjenta.

kobieta, usta

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime
Oznacza to, że jest to substancja mająca charakter naturalny, a ryzyko jej odrzucenia przez organizm jest zerowe. Osocze bogatopłytkowe stosowane jest w kuracjach mających na celu regenerację skóry. Pozwala ją odżywić i nawilżyć, na skutek czego wyrównuje zmarszczki i nadaje jej świetny wygląd. Po osocze sięga się także w przypadku leczenia blizn, które są pamiątką po oparzeniach. Jego wstrzyknięcie sprawia, że blizny spłycają się, na skutek czego nie rzucają się tak mocno w oczy. Zabiegi medycyny estetycznej przestają być już zabiegami dla gwiazd ekranu. Ich ceny stają się bowiem coraz niższe. Wszystko dlatego, że klinik, oferujących tego rodzaju zabiegi jest coraz więcej. Zwiększająca się konkurencja wymusza więc zmniejszenie cen. Obecnie z zabiegów tego rodzaju może korzystać naprawdę większość pań.