Zapachy od światowych firm świadczą o niebagatelnym stylu i nietuzinkowej elegancji. Wysublimowane kompozycje aromatów powinny być odpowiednie do pory roku, wieku, płci, stylu, a nawet wigoru ludzi, które je wybierają. Dobrze dobrane perfumy są gwarancją dobrego samopoczucia i uzupełnienia naszego wyglądu zewnętrznego. W porze letniej przeważnie wybieramy delikatne, energetyzujące, rześkie wody toaletowe z nutką woni cytrusów, trawy cytrynowej, czy cydru.

perfumy

Autor: Maciej Lewandowski
Źródło: http://www.flickr.com
Zapachy tego typu są także odpowiednie dla osób energicznych, pogodnych, preferujących aktywny styl życia. (emporio armani) W miesiącach zimowych i późna jesienią, niezależnie od usposobienia, czy temperamentu, chętniej jednak wybieramy zapachy cieplejsze, bardziej intensywne, łączące w sobie aromaty cynamonu, drzewa sandałowego i kwiatów. Bardzo ważną kwestią jest też intensywność zapachu. Badanie naukowe wskazują, że ma on ogromny wpływ na sposób postrzegania nas przez innych.

Głęboko ekscytuje Cię zgłębiana w tym artykule sprawa? W takiej sytuacji śmiało kliknij tu, ponieważ więcej odnajdziesz w linku (https://bylola.pl/pl/c/SUKIENKI-Z-FALBANKA-PLUS-SIZE/131)!

Panie nie stroniące od, wyrazistych, kwiatowych zapachów są postrzegane jako bardziej uwodzicielskie, niż te wybierające wody toaletowe o stonowanym aromacie.

Dość interesujący jest również fakt, że analogiczny mechanizm wiąże się z oceną mężczyzn przez płeć przeciwną. Mocny, elegancki zapach jest przypisywany do takich cech jak asertywność, czy krzepkość. (calvin klein euphoria) Trzeba również zasygnalizować, że odważne, mocne zapachy będą raczej nadawać się dla ludzi młodych. Wraz z upływem czasu, trzeba jednak stosować coraz bardziej dyskretne i stonowane perfumy. Versace perfumy są idealną propozycją zarówno dla pań, jak i dla mężczyzn w wielu grupach wiekowych (zobacz na TigerAndBear). Jest to światowa marka wyznaczająca modę, kreująca stylizacje najbardziej znanych osobistości.

Dokonując ich wyboru, będziemy mieć pewność najlepszej jakości i niepowtarzalności zapachu. Jest to wszak tak samo ważne niż stylizacja ubioru, czy uczesanie. Nieodpowiednie perfumy, mogą zniszczyć efekt stworzony przez precyzyjnie komponowane stroje, buty i inne dodatki. Należy przyznać, że Versace perfumy są produkowane z myślą o osobach eleganckich, lubujących się w niebanalnym, oryginalnym szyku. Należy nie zapominać, że zapach jest uzupełnieniem naszego wizerunku, dlatego warto w niego zainwestować.