Trudno wyobrazić sobie w dzisiejszych czasach kobietę, która nie cierpi się stroić, żeby zachwycać innych swym wyglądem.
Dziś niekiedy wydaje się, że pełna garderoba zawsze da możliwość bycia odpowiednio ubraną na każdą okazję.

Sportowo znaczy stylowo

Autor: www.kasualbest.com
Źródło: www.kasualbest.com
miejsce

Autor: vanessa_hutd
Źródło: http://www.flickr.com
To nieprawda. Można zakopać się w górze ciuchów, które będą totalnie beznadziejne. Przyczyn może być kilka — mogą nie pasować do naszej sylwetki lub dawno wyszły już z mody. Zatem warto posłuchać rad modowych guru i kupić ubrania, które są ponadczasowe. Wówczas nigdy nie wyjdą z mody. Na dodatek jedna bluzka, ale ubrana raz do spódnicy, a kiedy indziej do spodni, spowoduje, że za każdym razem będziemy prezentować się inaczej. Czyli przy pomocy kilkunastu (mniej więcej piętnastu) różnych ciuchów w garderobie będziemy w stanie tworzyć liczne kombinacje. Raz szykowne do opery, a innym razem casualowe — na ploteczki z przyjaciółkami albo do pracy. Pamiętajmy, że dobre ciuchy powinny nie tylko pasować do naszej figury i odcienia oczy, ale także być wykonane z najlepszych jakościowo materiałów. Nie kupujmy ciuchów, które wytwarzane są ze sztucznych tworzyw. Przez nie skóra nie jest w stanie oddychać. Czasami mogę w konsekwencji pojawiać się różnego rodzaju wysypki. W zakupie ciuchów z reguły powinnyśmy stawiać na uniwersalną elegancję, ale raz na jakiś czas miło jest poszaleć.

Zatem jeżeli kochasz dla przykładu kolor pomarańczowy, to kup sobie kurtkę lub spodnie w tym kolorze. Świetnie będą prezentowały się one w letnie wieczory.