Mnóstwo pań chce wyglądać pięknie i modnie, dlatego regularnie śledzą one modowe trendy i nowości, zakupują ubrania i dodatki z nowych kolekcji odzieżowych, podglądają styl gwiazd i czerpią inspirację z gazet poświęconych modzie. Chcą, aby ich stylizacje były dopracowane we wszystkich szczegółach. Ważnym elementem owych stylizacji są buty.

buty

Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com
Jak dobrać odpowiednie buty do konkretnego stroju? Nie zawsze jest to łatwe. Podczas gdy oczywiste jest, że do eleganckiej wieczorowej sukni albo „małej czarnej” trzeba włożyć szpilki na wysokim obcasie, a do bawełnianej letniej sukienki najbardziej odpowiednie będą sandały, to z innymi rodzajami strojów sprawa może nie być już taka łatwa. Dobierając obuwie do konkretnej stylizacji, powinno się przede wszystkim wziąć pod uwagę nasz własny, indywidualny styl oraz zalety oraz wady naszej sylwetki. Nie zawsze należy patrzeć na to, co jest aktualnie modne. Co z tego, że obecnie „na topie” są szpilki zakończone w tak zwany „szpic”, jeśli są one naprawdę niewygodne, zniekształcają stopę, która wygląda w nich po prostu nieładnie. Nie można ślepo podążać za modą, lecz zwracać uwagę na to, co do nas pasuje i w czym będziemy się czuć komfortowo.

Dziewczyny niskie bez problemu mogą wkładać obuwie na obcasie albo buty na koturnach, np. creepersy buty – dowiedz się więcej. Na takie obuwie oczywiście mogą zdecydować się także panie bardzo wysokie, lecz mimo wszystko muszą one uważać, aby nie przesadzić i nie włożyć butów zbyt wysokich, by nie wyglądać groteskowo czy wręcz karykaturalnie.

Tylko teraz oceń ten artykuł, który jest niesamowicie zajmujący. Zrób to już w tej chwili! Zobaczysz, że rzeczywiście trzeba to zrobić!

Dziewczęta, które są zwykle w ruchu, spędzają czas bardzo aktywnie, mogą

buty

Autor: Deichmann
Źródło: Deichmann

zdecydować się na częste wkładanie trampek lub tenisówek. To najlepsze obuwie do tak zwanego „ganiania po mieście”, gdy musimy prędko załatwić wiele spraw i zależy nam na czasie. Szpilki czy wysokie obcasy mogą być w tym wypadku mało komfortowe a nawet szkodliwe – bieganie na obcasach może zaowocować przewróceniem się lub nawet skręceniem czy złamaniem nogi.

W dobie ogromnej ilości różnego rodzaju i modeli butów, wybór najodpowiedniejszych butów nie jest sprawą prostą jak również oczywistą. Poświęcając jednak paręnaście minut na przejrzenie rad dotyczących wybrania właściwych butów do naszego ubioru lub sylwetki, możemy uniknąć gaf oraz dopasować do nas odpowiednie, nie tylko pociągające wizualnie, ale też mocno komfortowe buty na koturnach, szpilki czy inne obuwie – .