Modne ubrania same w sobie nie spełnią swojego zadania. Możemy mieć szafę zapełnioną ciuchami z nowych kolekcji, dobranych do siebie i wyglądających wspaniale, lecz bez ciekawych butów i innych akcesoriów taki strój pozostanie bezbarwny.

Modne i dające komfort buty są niezwykle ważne. Niezależnie od tego czy kochamy niebotyczne obcasy, czy może jednak preferujemy niższe buty, na pewno wyszukamy coś dla siebie. Obecnie w modzie są tak lekkie, ażurowe balerinki jak i wysokie, seksowne szpilki.

buty damskie

Autor: Bodie Strain
Źródło: http://www.flickr.com

Trendy w 2016 roku są do tego stopnia uniwersalne, że z łatwością uda się nam wybrać tak styl jak i wysokość obuwia, żeby w odpowiedni sposób podkreślać charakter naszego stroju. Zawsze warto mieć czarne, proste, najbardziej jak to tylko możliwe wygodne kozaki. Tak na wszelki wypadek – będą idealne tak na służbowym spotkaniu jak i na całonocnej imprezie. Powinnyśmy dobierać je niezwykle uważnie i nie oszczędzać akurat na tej parze butów. Na wakacje absolutnie warto nabyć kilka par sandałków i kolorowych klapków. Jeśli lubimy japonki – nie wahajmy się, one nie wychodzą z trendów w żadnym sezonie, a na upalne dni są doskonałe. Wróciły aktualnie do mody buty jakby żywcem wyjęte z lat siedemdziesiątych. Na grubej ”słoninie z dużym słupkowatym obcasem, odkrytymi palcami i zapinane na kostce. Jeżeli nie czujemy się jeszcze pewnie w butach na wysokich obcasach od tego rodzaju butów właśnie powinnyśmy rozpocząć z nimi przygodę. Są o wiele stabilniejsze niż standardowe szpilki, zatem łatwiej będzie nam przystosować się do poruszania się w tego rodzaju butach. Rozsądnie jest sprawdzić przed zakupem gazetki z promocjami. Teraz nie musimy sprawdzać skrzynki pocztowej czy czekać na wizytę listonosza. Wystarczy odwiedzić przykładowo na taką stronę jak.

buty damskie

Autor: Kasya Shahovskaya
Źródło: http://www.flickr.com

Potrenujmy w mieszkaniu przed lustrem. Widok dziewczyny w butach na obcasach poruszającej się jak żuraw jest powodem do śmiechu, zatem postarajmy się tego uniknąć. Nawet jeśli wyglądamy doskonale na stojąco, efekt ten możemy zrujnować, gdy nie będziemy umiałyelegancko chodzić w butach na obcasie. Wystarczy kilka minut w mieszkaniu, żeby się tego nauczyć, a wtedy żadne szpilki nie będą wzbudzać w nas strachu. Warto dowiedzieć się jakie buty damskie są obecnie na czasie, żeby nasz włóczka wełna był w całości wspaniały. Kiedy prezentujemy się pięknie, czujemy się piękniejsze.

Dawniej dobierano torebkę do koloru i fasonów butów. Dziś moda narzuca nieco inne tendencje: buty i torby nie muszą mieć takiego samego koloru ani być z tego samego materiału, należy bowiem rozstać się z monotonią. Kobiety, które uwagę skupiają detale, wybierają najczęściej torebki do tonu ubioru. Torebka jako składnik stroju, powinna współgrać i pasować do wybranej kreacji, może być szczególnie o jeden ton jaśniejsza lub ciemniejsza, a nawet kontrastowa, jeśli chcemy wzbudzić zainteresowanie.