Zabiegi odchudzające czy raczej bielizna odchudzająca? A może połączenie obu dla szybszego uzyskania pożądanego efektu? Zwolenników poszczególnych opcji znajdziemy po każdej stronie. Czy przystosowana do wyszczuplania bielizna jest niezastąpionym wspomagaczem w walce z plagą współczesności, czyli nadwagą?

biustonosz ava
Źródło: Jagna.pl
Gros cennych i przydatnych komentarzy znaleźć można na forach o tematyce odchudzania, gdzie komentujący przytaczają historie o skuteczności działania takiego rodzaju bielizny. Nie wszyscy stosują gorsety, figi, ściskającą i modelującą bieliznę. Za najczęstszy powód niestosowania podaje się niewygodę i gusty, po prostu nie widzimy siebie w bieliźnie o takich preferencjach.

Inni z kolei popierają odzież, która wspomaga wyszczuplanie. Biustonosze Ava (zapraszamy serdecznie), czy wyszczuplające body są dla nich na standardem. Entuzjastom takiego rodzaju odzieży i bielizny zdarzało się kupowanie kilkunastu egzemplarzy tego „gatunku”, albo z powodu preferowania szerokiej szafy, albo też nieudanych wcześniejszych rozwiązań.

Warto tutaj zaznaczyć, że z bielizną wyszczuplającą jest jak z robieniem dobrego wrażenia. Wizualne podkreślanie. Panie, pamiętajcie że czynicie to wyłącznie dla siebie (ewentualnie partnera), mając możliwość obserwowania zmian figury. Bielizna wyszczuplająca sama w sobie nigdy nie uczyni nas chudszymi. Da jedynie efekty powierzchowne, zwyczajnie chwilowe (zobacz: bielizna wyszczuplająca).

„Przegięcie” w stronę bielizny odchudzającej może skończyć się fatalnie. Zbyt mocno opinająca odzież masakruje naszą skórę, zostawiając ślady i wcięcia. Samo chodzenie jest wówczas drogą przez mękę, zamiast radowania się z „korzystniejszej figury” przed lustrem pozostają zmagania z siniakami, zaczerwienieniami i ocieraną skórą w okolicach intymnych.

kobieta w komplecie czarnej bielizny
Autor: Chiara Musiu
Źródło: http://www.flickr.com
W tych sprawach odzież i bieliznę należy dobierać bardzo precyzyjne. Nie może być tak, że pożądamy gotowego, że pragniemy przyspieszyć kupując bardziej obcisłe modele ubrań. Należy „schodzić” stopniowo, powoli. Zaleca się wplecenie na ten czas aktywności fizycznej, obojętnie na jakim poziomie kondycyjnym jesteśmy. Tracona dzięki naturalnemu sposobowi tkanka uczyni odzież uciskową mniej… uciskową. Taki punkt wyjścia jest zdecydowanie lepszy i zdrowszy.

Powiązane Posty

Ciuchy na tę okazję

Atrakcyjne propozycje odzieżowe

Modnie ubierający się mężczyzna to teraz sprawa absolutnie niedziwna. Nie zaskakuje nas to, że panowie zaczęli bardziej niż kiedyś wcześniej dbać o swój wygląd zewnętrzny. Nierzadko decydują się w związku z tym na zakupy w sklepach sieciowych z oryginalnym asortymentem. Doskonale przygotowane koncepcje są swobodnie modyfikowane przez płeć męską. Gusty są różne, to nie uległo zmianie, ale producenci oraz projektanci są na to stuprocentowo przygotowani.

Ciuchy na tę okazję

Czy przedmioty używane są gorsze? Zdecydowanie nie. W miejscach z takimi przedmiotami możemy odnaleźć coś oryginalnego

Mnóstwo osób traktuje rzeczy używane, jakby były gorsze. Czy faktycznie tak jest? Jeśli popatrzymy na to z perspektywy nowości, to oczywiście tak. Bo wspomniana rzecz na pewno nową nie jest.Prawdą jest że, rzeczy używane często są w dobrej kondycji, w świetnym stanie, ale określamy ich cechy, pragniemy się jej pozbyć, to nie możemy zaliczyć jej do kategorii nowości.

Ciuchy na tę okazję

Jeśli pragniesz kupić srebrne elementy biżuterii doprawdy tanio, zainteresuj się asortymentem hurtowni

Dla wielu ludzi biżuteria staje się nieodłącznym uzupełnieniem stroju. Dzieje się tak i na co dzień, jak także przy szczególnych okazjach. Biżuteria przybiera naprawdę różnorodne formy i projekty, występuje w postaci kolczyków, łańcuszków, bransoletek, jak też pierścionków czy broszek. Tak urozmaicony i szeroki asortyment gwarantuje, że każdy nabywca znajdzie przedmiot na miarę swoich wymagań.