Jakie kolory były i nadal są modne w tym roku?. Otóż w tym roku mamy przesyt neonów, ale możemy też spotkać pudrowe ciuchy, które świetnie się sprawdzają. Tak, więc modne kolory 2014 to wszystko poza klasyką, dobrze jest, więc białe, czarne i szare ciuchy zostawić w szafie – w tym roku naprawdę możemy zaszaleć. Obecnie mało kogo zdziwi połączenie zdawać by się mogło na pierwszy rzut oka, niepasujących odcieni.

moda

Autor: Rebel Forever
Źródło: Rebel Forever
Wiele osób twierdzi, że dress code w firmie nie pozwala na żadne barwne strojenie się, jednak prawda jest taka, że pomarańczowa koszula w zestawieniu z elegancką ołówkową czarną spódnicą na pewno nie będzie powodem problemów w pracy. Możemy też wybrać kolorową zieloną sukienkę o właściwej długości. Niektóre kolory sprawdzą się nawet w czasie służbowych spotkań wystarczy, że fason danego stroju będzie klasyczny. Wiele osób nie chce rzucać się w oczy i stawia na mdłe odcienie jednego koloru, co sprawia, że dana osoba wygląda smutno i niezbyt ciekawie.

Jeśli patrzy się na niedrogie zestawienia na plażę to oczywistością jest, że nie sprawdzą się one w biurze, jednak, jeśli znajdziemy kolorową sukienkę ze stójką, to zdecydowanie sprawdzi się ona w biurze. Panowie też mogą postawić na kolorowe koszule lub krawaty, by przełamać monotonię swoich strojów.

moda

Autor: Julita Davies
Źródło: www.wola.pl

Już za chwilę zacznie się wakacyjny sezon. Stąd też na wystawach sklepowych daje się zauważyć różnego rodzaju wakacyjne stylizacje. Każdy dobrze wie, że wakacyjny czas rządzi się innymi prawami niż pozostałe pory roku. Latem można pobawić się kolorami i fasonami naszych ciuchów. Podgoda sprzyja krótszym spódniczkom i odkrywającym więcej ciała bluzkom. Panowie też mogą w końcu zrezygnować z eleganckich butów na rzecz lżejszego obuwia. Poza tym mają możliwość porzucenia krawatów i koszuli zapiętej pod samą szyję. Wakacyjny luz pozwala na miła odmianę dla ciała i oka, ale na pewno nie pozwala na niechlujność.

Wakacyjny akcent będzie świetnym rozwiązaniem, jeżeli w pracy musimy nadal być w służbowym mundurku. Dobrze jest coś zmienić w swojej garderobie, bo wakacje uciekają bardzo szybko i za chwilę okaże się, że już nie wypada nosić różowej bluzki z odkrytymi plecami. Wakacyjne stylizacje pozwalają na łączenia, na które nie pozwolilibyśmy sobie w innych porach roku. Każdy przynajmniej raz na jakiś czas powinien zaszaleć i zabawić się modą, bo właśnie po to ona jest, by czerpać z niej przyjemność, a nie ciągle trzymać się utartych schematów.