Coraz to częściej kieruje się uwagę na nowe trendy oraz tendencje zachodzące w modzie męskiej. Niewielu jednakże nadąża za wszystkimi zmianami. Dale wielu jednak dylematy w rodzaju „mucha czy krawat?” albo „T-shirt czy koszula?” są ciągle niezmienne. Polscy mężczyźni coraz większą baczność przywiązują do swego wyglądu. Do niepamięć odchodzą wyciągnięte dresy i zbyt duże T-shirty. Dobrze jest przyjrzeć się nie tylko trendom w męskiej modzie, ale i klasykom, które za każdym razem będą na topie. Prawda jest taka, iż każdy facet może odnaleźć się w modzie męskiej. Moda w końcu nie polega na tym ażeby przyjmować bezkrytycznie wszelkie trendy.

moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Chodzi tu o własną interpretację a także odnalezienie własnego stylu. Każdy mężczyzna powinien zdawać sobie sprawę z siły jaką zapewnia stylowy wygląd. Niektórzy powiedzą, iż wygląd nie jest najistotniejszy. I mają rację, albowiem nie jest. Ale jest bardzo istotny, ponieważ buduje pierwsze wrażenie, które częstokroć jest czynnikiem decydującym. Schludny, dobrze przyodziany dżentelmen to synonim sukcesu jak też pewności siebie. Nie warto rezygnować z możliwości które daje nam odzienie.Istotna reguła, która tyczy się właściwie każdego elementu garderoby męskiej – nabywajmy ubrania w swoim rozmiarze. Panowie mają niestety tendencję do nabywania za dużych spodni, marynarek, koszul, tak jakby bali się ubrać coś zbytnio dopasowanego. Jednakże nic tak nie akcentuje stylu mężczyzny jak dobrze dobrana marynarka (noor.pl/pl/page/7/kolekcja/7/Marynarka%20grafitowa%20w%20krat%C4%99) albo koszula inspiracji można szukać np: sprawdź koniecznie. Zarówno krawat jak też marynarkę mężczyźni mogą nosić na wiele sposobów.

ubrania i dodatki dla mężczyzn

Źródło: pixabay

Wystarczy, dobrać marynarkę o nieco mniej szykownym kroju i materiale, przykładowo z sztruksu czy tweedu i już! Taką marynarkę można nosić nawet do dżinsów. Istotne jednakże żeby tak spodnie jak także marynarka (https://www.noor.pl/pl/page/7/kolekcja/19/Marynarka%20br%C4%85zowo-pomara%C5%84czowa%20w%20krat%C4%99) były dobrze dobrane. Poniektórym wydaje się, że krawat przeznaczony jest jedynie na bardzo formalne okazje, jednakże w modzie męskiej wcale nie ma takich ograniczeń! Na co dzień rekomendowane są mniej oficjalne krawaty stworzone np. z wełny. Z kolorami krawatów można naprawdę poeksperymentować, najlepiej jest bawić się modą – . Klasykiem w modzie męskiej są koszulę w kratę, które możemy dobrać do właściwie dowolnej stylizacji (rzecz jasna wszystko zależy od kolorystki a także materiału z którego uszyta jest koszula).