Trendy cały czas się modyfikują. Jakby tak popatrzeć na to z pewnej odległości, może wydawać się to kuriozalne, że każdego roku istnieją inne zalecenia dotyczące tego, co jest aktualnie trendy.

Nawet bielizna damska (jagna.pl), którą wszakże widzi najczęściej jedynie nosicielka oraz od czasu do czasu mąż, podlega dynamicznym trendom. Lecz nie wolno ulegać takim dyktatom – w tym artykule wysuwamy nowatorski postulat, by każda pani nosiła na sobie to, czego pragnie, zamiast tego, co dyktują inni!

Porozmawiajmy o takich częściach ubioru, jak stroje kąpielowe (LINK). W tym roku (i kolejnym) rekomendujemy kobietom, by kupiły raczej starsze projekty niż nowoczesne. Aktualnie modne stroje kąpielowe odsłaniają sporo, co może się niewiastom nie podobać. Nie oszukujmy się, nie każda z nas posiadła figurę idealną. Z tej przyczyny polecamy stroje kąpielowe, które wyglądają na oko tak, jak te wybierane przez urlopowiczki parę dekad temu. Stroje kąpielowe dosyć obszerne, zakrywające między innymi brzuch. Tak zaprojektowane stroje kąpielowe mogą wyglądać gustownie, nadając nosicielce dawny sznyt.

Czemu mamy zakładać niepraktyczne i niehigieniczne stringi (więcej tutaj)? Czy tylko dlatego, że tak bardzo podobają się panom? Czy z tego powodu, że są modne i jest w dobrym tonie je nosić? To są marne argumenty. Niewiasta powinna ubierać to, co kocha i w czym jest jej wygodnie.

Tak samo biustonosze – dzisiejsze panie niezwykle męczą się z różnoraki egzemplarzami, które modelują i złudnie powiększają wymiary piersi. Robią tak, bo jest niewyobrażalnie wielki popyt wśród panów na duże biusty.

Każda niewiasta, która zamierza czuć się wygodnie i odpowiednie w każdej sytuacji, musi zwrócić się o pomoc do pań od bra-fittingu, czyli kobiet, które dopasowują pasujące dla konkretnej sylwetki biustonosze. Ta sprawa pojawiła się w naszym kraju w ostatnich latach – w rozwiniętych krajach jest uprawiana już od dawna.