Funkcjonuje pogląd, wg którego damska figura może mieć 5 kluczowych typów. To do niego muszą być dobierane spodnie, żeby nosząca je kobieta wyglądała doskonale.

Kolorowe buty do ślubu

Autor: E. i M. Barteczko
Źródło: abcslubu.pl
Prawidłowo dobrane jeansy mogłyby zakryć defekty oraz podkreślać zalety.
Dla przykładu funkcjonuje typ określany jako „gruszka”. W przypadku tego typu figury dobrym wyjściem byłyby spodnie z trochę wyższym stanem i z szerszymi nogawkami. Ponadto jeżeli jeansy będą w jakimś ciemniejszym kolorze, optycznie przedłużą nogi właścicielki. Poza tym nogawki powinny dosięgać do kostki, jednak jeśli podczas ich przymierzania kobieta będzie bez obuwia, nogawki muszą sięgnąć aż do podłogi. W sytuacji kiedy posiadasz sylwetkę znaną jako „klepsydra”, możesz mieć pewien kłopot w wyszukaniem spodni, które byłyby dobrze dopasowane zarówno w talii, jak i w biodrach. Jeżeli masz tego typu figurę i chcesz nabyć doskonałe jeansy damskie Lee to firma, która ma je w swojej ofercie. Interesującym wyjściem są np. jeansy, które mają nieco obniżoną talię. To sprawi, że niezbędne okaże się dopasowanie już tylko w jednym miejscu. Doskonale mogłoby być, gdyby spodnie sięgały tuż poniżej pępka.
Stringi, bielizna damska Axami

Autor: Axami
Źródło: Axami
Kobiety, które mają sylwetkę kształtem przypominającym jabłko powinny nosić spodnie ze dość dużą i trochę wyższą talią, gdyż wymodeluje to tę część jej figury.

Szukasz sprawdzonych wiadomości na ten temat? Chcemy oznajmić Ci, że teraz je znalazłeś. Należy tylko wejść w hiperłącze do www.

Dosyć szerokie nogawki i wysoko umieszczone tylne kieszenie to najlepsze wyjście dla dziewczyn posiadających duże piersi.

W takim przypadku idealnie sprawdzą się jaśniejsze kolory czy przetarcia. Jeśli z kolei kobieta posiada dosyć wąskie biodra, należałoby pomyśleć, czy wybranie jeansów o bardziej męskim kroju nie byłoby najlepszym rozwiązaniem.