Zatrzymaj się na sekundę i rozważ, co cię inspiruje do działań? Pasja to jeden ze sposobów na zdobycie szczęścia. Jak odkryć w sobie to, co inspiruje?
Po pierwsze nie ograniczaj się, czyń o wiele więcej niż jedną rzecz: grasz na kontrabasie, jesteś aktorem, prawnikiem i nie masz pojęcia na co się zdecydować? Nie ograniczaj się.

szafa na ubrania

Lato

Autor: CROPP
Źródło: CROPP
Wszystko, co wykonujesz składa się na twoje doświadczenia. Doświadczenia owe natomiast, zebrane w całość, mogą zdumieć ciebie samego. Jeżeli jednak czujesz się obciążony, nie wiesz, co czynić dalej, zatrzymaj się i posłuchaj tego, co podsuwa ci twoja intuicja. Zacznij czynić to, w czym jesteś faktycznie świetny. Nie wypatruj na siłę natchnień w obrębach, w jakich jesteś kiepski. Zacznij od tego, co obecnie wykonujesz istotnie znakomicie i zaangażuj się w to, aż dojdziesz do następnego etapu. Powodzenie dodaje ikry, nastraja korzystnie na dalsze działanie.
W miejscu zatrudnienia zegnasz większą część własnego żywota. Z tej przyczyny tak niezwykle istotne będzie połączenie własnej pasji i pracy. Gdy uda Ci się to wykonać, już przenigdy nie będziesz pracował – będziesz się bawił! Poza tym zamiłowanie, nie ważne czy polega na nagromadzaniu znaczków, gotowaniu, bieganiu bądź podróżowaniu, nadaje twemu życiu sens jak też sprawia, iż pragniesz żyć. To właśnie dzięki niej wstajesz z łóżka z ikrą i jesteś ciekaw, co przydarzy Ci się teraz. Przypomnij sobie, o czym śniłeś w dzieciństwie.

Może chciałeś pląsać? Nie czekaj zatem – załóż buty do tańca, i do dzieła! To pasja daje Ci moc i zawziętość do zwyciężenia wszelkich trudności. To pasja skłania cię do zrobienia rzeczy przez wielu rozważanych za nierealne.
Kategorie: