Nie ulega wątpliwości, iż jednym z najbardziej oczekiwanych upominków dla kobiet jest biżuteria. Z drugiej strony wcale nie jest tak łatwo dobrać idealną biżuterię, dopasowaną do urody, stylu czy temperamentu kobiety. Jeśli mężczyzna jest w stanie określić te trzy cechy bez problemu, z całą pewnością nie będzie mieć dużych kłopotów z doborem idealnej biżuterii dla swojej kobiety.

zbiór kamieni szlachetnych
Autor: MAURO CATEB
Źródło: http://www.flickr.com
Są panie – indywidualistki, które doceniają w głównej mierze rzeczy unikalne i niepowtarzalne. Inne zaś podążają za nowościami, wybierając zwykle modne dodatki. Obecnie bardzo często dobierana jest biżuteria (sprawdź informacje na stronie) z subtelnym kamieniem, takim jak szafir lub cyrkon. W bardzo wielu przypadkach okazuje się, iż sugerowanie się modą w dziedzinie biżuterii okazuje się doskonałym rozwiązaniem. Oprócz tego zawsze dobrze jest na początku pomyśleć, czy wybrany dodatek całkowicie pasuje do stylu oraz charakteru danej kobiety.

Najlepiej jest podpatrzeć styl kobiety, a nawet sprawdzić, jakie dodatki dobiera zwykle sama dla siebie. Jeżeli kobieta nosi oryginalną biżuterię, nie powinniśmy kupować jej klasycznych, standardowych dodatków, których nigdy nie założy. Istotny jest także wybór odcienia biżuterii odpowiednio do preferowanych przez kobietę barw. Dodatkowo biżuteria (e-sentiell.com/ser-pol-49-Infinite-Beauty.html) dla kobiety musi współgrać z kolorytem jej skóry, kolorem oczu i włosów. W ten sposób będzie ona świetnie podkreślać jej urodę.

Poza tym biżuteria powinna być dopasowana do wieku kobiety. Inne błyskotki skierowane są dla nastolatek, totalnie inne natomiast dla dojrzałej kobiety. Inną biżuterię przekażemy siostrze, inną natomiast narzeczonej. Panie dojrzałe z całą pewnością wybierają srebrne dodatki urozmaicone naturalnymi kamieniami. Doskonale wyglądają również w bursztynie i perłach. Kobiety młode natomiast idealnie wyglądają w biżuterii stworzonej z kryształków, świecących się szkiełek czy różnorodnych, barwnych kamieni.

Biżuteria może być również dopasowywana właściwie pod względem kształtu dekoltu, rodzaju sylwetki czy owalu twarzy. Dla filigranowych pań polecana jest raczej mała, subtelna biżuteria. Należy unikać raczej masywnych elementów biżuteryjnych, jak również nazbyt długich naszyjników. Całkowicie inaczej sprawa wygląda w przypadku wysokich kobiet, które doskonale będą prezentować się w dużej, masywnej biżuterii.

Powiązane Posty

Ciuchy na tę okazję

Dlaczego lepiej jest kupować odzież przez internet?

Dzisiejsza moda pozwala nam na nawet największe szaleństwo. To, co wyróżnia styl dzisiejszych czasów to zupełna swoboda w dobieraniu elementów stroju. Naturalnie, światowi projektanci ciągle jeszcze, tak jak to było dawniej, trzęsą światem mody i w każdym sezonie określają obowiązkowe trendy.

Obuwie i do tańca i na co dzień

Najpopularniejsze trendy w przemyśle modowym, czyli co się teraz nosi

Prawie co sezon kilka trendów w modzie staje się tak popularne, że szaleje za nimi cały świat. Czasami dzieje się tak , iż dany trend zostanie z nami na dłużej, jak przykładowo wracające co roku na wiosnę pastele, czy ornamenty florystyczne. Jednak najczęściej jest tak, iż rozchwytywana w danym sezonie tendencja, po kilku miesiącach odchodzi w niepamięć, zastępowana przez kolejną, nowszą. Ciekawe jak potoczą się losy te, które kochamy dziś?

Stylowy mężczyzna

Standardowa koszula czy codzienny T-shirt – co w tym sezonie jest modne, co powinien nosić każdy mężczyzna

Od lat wszyscy wiedzą, iż wyjątkowymi miłośniczkami shoppingu są przedstawicielki płci żeńskiej. Kiedyś dziewczyny kupowały ubrania i dla siebie, i dla mężczyzn. W dzisiejszych czasach przedstawiciele płci męskiej chętnie osobiście wybierają się do salonów mody i decydują się na ubrania, które podobają się dokładnie im.