Nie ulega wątpliwości, iż jednym z najbardziej oczekiwanych upominków dla kobiet jest biżuteria. Z drugiej strony wcale nie jest tak łatwo dobrać idealną biżuterię, dopasowaną do urody, stylu czy temperamentu kobiety. Jeśli mężczyzna jest w stanie określić te trzy cechy bez problemu, z całą pewnością nie będzie mieć dużych kłopotów z doborem idealnej biżuterii dla swojej kobiety.

zbiór kamieni szlachetnych
Autor: MAURO CATEB
Źródło: http://www.flickr.com
Są panie – indywidualistki, które doceniają w głównej mierze rzeczy unikalne i niepowtarzalne. Inne zaś podążają za nowościami, wybierając zwykle modne dodatki. Obecnie bardzo często dobierana jest biżuteria (sprawdź informacje na stronie) z subtelnym kamieniem, takim jak szafir lub cyrkon. W bardzo wielu przypadkach okazuje się, iż sugerowanie się modą w dziedzinie biżuterii okazuje się doskonałym rozwiązaniem. Oprócz tego zawsze dobrze jest na początku pomyśleć, czy wybrany dodatek całkowicie pasuje do stylu oraz charakteru danej kobiety.

Najlepiej jest podpatrzeć styl kobiety, a nawet sprawdzić, jakie dodatki dobiera zwykle sama dla siebie. Jeżeli kobieta nosi oryginalną biżuterię, nie powinniśmy kupować jej klasycznych, standardowych dodatków, których nigdy nie założy. Istotny jest także wybór odcienia biżuterii odpowiednio do preferowanych przez kobietę barw. Dodatkowo biżuteria (e-sentiell.com/ser-pol-49-Infinite-Beauty.html) dla kobiety musi współgrać z kolorytem jej skóry, kolorem oczu i włosów. W ten sposób będzie ona świetnie podkreślać jej urodę.

Poza tym biżuteria powinna być dopasowana do wieku kobiety. Inne błyskotki skierowane są dla nastolatek, totalnie inne natomiast dla dojrzałej kobiety. Inną biżuterię przekażemy siostrze, inną natomiast narzeczonej. Panie dojrzałe z całą pewnością wybierają srebrne dodatki urozmaicone naturalnymi kamieniami. Doskonale wyglądają również w bursztynie i perłach. Kobiety młode natomiast idealnie wyglądają w biżuterii stworzonej z kryształków, świecących się szkiełek czy różnorodnych, barwnych kamieni.

Biżuteria może być również dopasowywana właściwie pod względem kształtu dekoltu, rodzaju sylwetki czy owalu twarzy. Dla filigranowych pań polecana jest raczej mała, subtelna biżuteria. Należy unikać raczej masywnych elementów biżuteryjnych, jak również nazbyt długich naszyjników. Całkowicie inaczej sprawa wygląda w przypadku wysokich kobiet, które doskonale będą prezentować się w dużej, masywnej biżuterii.

Powiązane Posty

Tylko modne tendencje w gałęzi obuwniczej na sezon jesienno zimowy 2014

Moda na wygodę opanowała nasze ulice, dziś na topie są buty, jakie nie tylko wyglądają wspaniale, ale przede wszystkim odpowiednio się noszą. Wybierając obuwie jesienne musimy zwrócić także uwagę na to, żeby odpowiednio zabezpieczały nas przed dość chłodniejszą aurą. Szpilki od lat rządzą wśród przeróżnych gatunków damskiego obuwia. Pomimo zmieniających się nurtów i wzorów, szpilki przenigdy się nie starzeją i w każdej oryginalnej kolekcji czołowych projektantów obuwia znajdują własne miejsce.

Jak znaleźć idealne obrączki ślubne?

Obrączki symbolizują ogromne uczucie, wierność i nierozerwalność związku. Nic zatem dziwnego, że narzeczeni nierzadko mają kłopot z ich zakupem. W jaki sposób wybrać obrączki na ślub?


Wybór właściwej obrączki jest niezwykle ważny – w końcu małżeństwo będzie je mieć przez cały czas.

Staniki push-up dla wszystkich Pań, czyli jak zaznaczyć własne atuty

Kobiety ciągle starają się podkreślać swoje atuty, nic w tym podejrzanego, w końcu każda z nas stale chce wyglądać wspaniale oraz podniecająco. Sporo kobiet akcentuje swój biust nie tylko poprzez dopasowane bluzki z dekoltem, lecz dodatkowo przez biustonosze push-up.