Każda kobieta ma w swojej szafie białą bluzkę. Jest to ponadczasowy element damskiej garderoby, pasuje na różne okazje i może być podstawą wielu ciekawych stylizacji.

Poznaj modne zestawy z białą bluzką!
Biała bluzka zazwyczaj kojarzy się z galowym strojem, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać ją do wykreowania rockowego stylu. Jeśli lubisz nieszablonowe zestawienia możesz założyć perfekcyjnie wyprasowaną białą bluzkę do porwanych spodni i skórzanych botków. W tym zestawie najlepiej sprawdzi się klasyczna biel i czerń.
papier do druku

Autor: Robbert Bremer
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście biała bluzka również może być podstawą wielu eleganckich stylizacji, jakie świetnie pasują do biura oraz na ważne spotkania biznesowe – sprawdź (serwisy daf inter auto) Pantofelek24. Do białej bluzki możesz włożyć ołówkową czarną bądź granatową spódnicę, a atrakcyjności tej stylizacji nadasz wykorzystując czerwone szpilki. Taki zestaw podkreśli Twoją kobiecość i jednocześnie pozwoli zachować elegancję. Jeżeli chcesz dobrze wyglądać w pracy, ale rano starcza Ci czasu na prasowanie, wybierz koszulę ze specjalnej, niegniotącej się tkaniny. Pamiętaj, że białą koszulę możesz nosić nie tylko idealnie zapiętą. Po pracy wybierz stylizacje na luzie, w której biała koszulę można zapiąć pomijając parę guzików od dołu, by móc zawiązać końce koszuli robiąc supełek. Rękawy możesz lekko podwinąć, w ten sposób zyskasz większą swobodę w czasie wykonywania codziennych obowiązków.

Do takiej stylizacji sprawdzą się jeansy, komfortowe trampki bądź mokasyny i oryginalna kolorowa biżuteria. W okresie lata białą koszulę możesz nosić z szortami i espadrylami, dzięki czemu zagwarantujesz sobie świeży i stylowy wygląd.