Każda z kobiet, ze względu na anatomiczną budowę, jest zobligowana zakładać biustonosz. Czynimy to aby nasze piersi dłużej pozostały sprężyste i nie obwisły za prędko. Dodatkowo, w przypadku pań z mniej obfitymi kształtami, stanik pomaga podkreślić to i owo.

Lecz żeby rezultat był jak najmocniej zadowalający, musimy orientować się jak właściwie dobrać ten element bielizny, w przeciwnym razie, możemy otrzymać rezultat odmienny od zamierzonego i jego skutki mogą być długotrwałe. Jednak jakie kryteria warto wziąć pod uwagę nabywając biustonosz?

Najczęściej powtarzanym błędem przez każdą z kobiet, jest nabywanie zbyt ciasnego stanika. Mało która z nas orientuje się, jaki w rzeczywistości nosi rozmiar. Błędy dotyczą zarówno obwodu pod piersiami, który wiele z nas zupełnie ignoruje, jak i wielkości samej miseczki. Żeby dowiedzieć się, który rozmiar nosimy, potrzebny nam będzie odpowiedni centymetr oraz sieć online. (stroje kąpielowe mewa) Zmierzmy dokładnie na gołym ciele odpowiednie miejsca – miejmy na uwadze, aby nasze łopatki były w tym momencie ściągnięte ku dołowi, żeby nam nie zakłóciły odczytu. Same piersi należy zmierzyć w największej części. Zanotujmy wyniki na karteczce i włączmy komputer. W przeglądarce wprowadźmy odpowiednią sentencję, na przykład „biustonosz wymiary”. Powinniśmy w ten sposób znaleźć konkretną tabelę, w której znajdziemy rubrykę nam odpowiadająca. Warto zapamiętać nasz rozmiar, przyda się na kolejnych zakupach. Zobacz pełną ofertę staniki.

Koronkowy stanik

Źródło: Jagna.pl
Jeśli jednak w tej chwili wybieramy biustonosz i nie mamy przy sobieodpowiedniego centymetra, nic straconego. Trzeba tylko wybrać się do jednego z bardziej prestiżowych butików z bielizną. W takich miejscach zawsze spotkamy brafiterkę – ekspedientkę, która perfekcyjnie potrafi określić, jaki biustonosz będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Jednak należy pozbyć się wstydu, gdyż kobieta będzie musiała obejrzeć nas nago od szyi w dół i pobrać nasza miarę. Jednak kropla zawstydzenia jest warta rezultatu końcowego – dzięki temu bowiem będziemy mieli szansę zakupić biustonosz biustonosze idealny, który będzie leżał na nas jak ulał. Pamiętajmy jedynie, żeby jednego kompletu nie nosić zbyt długo, bowiem po czasie ulega odkształceniu. Dużo informacji znajdziesz na stronie .

Żeby odpowiednio dopasować biustonosz do naszej sylwetki, musimy koniecznie znać nasze aktualne wymiary, te na biuście jak i pod nim. Możemy pobrać dane samemu, w domowym zaciszu, używając centymetra krawieckiego, lub poszukać kompetentnej brafiterki. Wybór należy do ciebie.