Każda z kobiet, ze względu na anatomiczną budowę, jest zobligowana zakładać biustonosz. Czynimy to aby nasze piersi dłużej pozostały sprężyste i nie obwisły za prędko. Dodatkowo, w przypadku pań z mniej obfitymi kształtami, stanik pomaga podkreślić to i owo.

Lecz żeby rezultat był jak najmocniej zadowalający, musimy orientować się jak właściwie dobrać ten element bielizny, w przeciwnym razie, możemy otrzymać rezultat odmienny od zamierzonego i jego skutki mogą być długotrwałe. Jednak jakie kryteria warto wziąć pod uwagę nabywając biustonosz?

Najczęściej powtarzanym błędem przez każdą z kobiet, jest nabywanie zbyt ciasnego stanika. Mało która z nas orientuje się, jaki w rzeczywistości nosi rozmiar. Błędy dotyczą zarówno obwodu pod piersiami, który wiele z nas zupełnie ignoruje, jak i wielkości samej miseczki. Żeby dowiedzieć się, który rozmiar nosimy, potrzebny nam będzie odpowiedni centymetr oraz sieć online. (stroje kąpielowe mewa) Zmierzmy dokładnie na gołym ciele odpowiednie miejsca – miejmy na uwadze, aby nasze łopatki były w tym momencie ściągnięte ku dołowi, żeby nam nie zakłóciły odczytu. Same piersi należy zmierzyć w największej części. Zanotujmy wyniki na karteczce i włączmy komputer. W przeglądarce wprowadźmy odpowiednią sentencję, na przykład „biustonosz wymiary”. Powinniśmy w ten sposób znaleźć konkretną tabelę, w której znajdziemy rubrykę nam odpowiadająca. Warto zapamiętać nasz rozmiar, przyda się na kolejnych zakupach. Zobacz pełną ofertę staniki.

Koronkowy stanik
Źródło: Jagna.pl
Jeśli jednak w tej chwili wybieramy biustonosz i nie mamy przy sobieodpowiedniego centymetra, nic straconego. Trzeba tylko wybrać się do jednego z bardziej prestiżowych butików z bielizną. W takich miejscach zawsze spotkamy brafiterkę – ekspedientkę, która perfekcyjnie potrafi określić, jaki biustonosz będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Jednak należy pozbyć się wstydu, gdyż kobieta będzie musiała obejrzeć nas nago od szyi w dół i pobrać nasza miarę. Jednak kropla zawstydzenia jest warta rezultatu końcowego – dzięki temu bowiem będziemy mieli szansę zakupić biustonosz idealny, który będzie leżał na nas jak ulał. Pamiętajmy jedynie, żeby jednego kompletu nie nosić zbyt długo, bowiem po czasie ulega odkształceniu. Dużo informacji znajdziesz na stronie .

Żeby odpowiednio dopasować biustonosz do naszej sylwetki, musimy koniecznie znać nasze aktualne wymiary, te na biuście jak i pod nim. Możemy pobrać dane samemu, w domowym zaciszu, używając centymetra krawieckiego, lub poszukać kompetentnej brafiterki. Wybór należy do ciebie.

Kategorie:

Powiązane Posty

Ciuchy na tę okazję

Najpopularniejsze trendy w przemyśle modowym, czyli co się teraz nosi

Praktycznie co sezon parę tendencji w modzie zostaje tak znane, że szaleje za nimi każdy kto lubi modę. Od czasu do czasu dzieje się tak , iż dany trend zostanie z nami na dłużej, jak dla przykładu wracające co roku w okresie wiosennym pastele, czy motywy kwiatowe. Jednakże najczęściej jest tak, iż rozchwytywana w danym czasie tendencja, po paru miesiącach zostaje całkowicie zapomniana, zastępowana przez inną, nowszą. Ciekawe jak skończą te, które kochamy dziś?

Makijaż na specjalną okazję

Avon – perfumy damskie, czyli jak szybko, łatwo zamówić swoje kochane kosmetyki za pomocą sklepu online

Dbanie o urodę i piękno towarzyszy wielu kobietom, raz ze względu na taką właśnie ich naturę, dwa ze względu na otoczenie oraz możliwość poprawienia relacji z innymi poprzez zmianę swojego wyglądu. Kobiety zdają sobie z tego sprawę, dlatego większość z nich stosuje w różnych ilościach kosmetyki. Jednakże, nie każda z nich ma pod tym względem jakieś doświadczenie, jako że nie każda interesuje się pojawiającymi się nowinkami co do tego, bądź ma talent i umiejętności do tego, aby wybrać najbardziej idealne dla siebie kosmetyki.

Wizyty u stomatologa, jako jeden z elementarnych sposobów na piękny jak również zdrowy uśmiech

Wygląd zewnętrzny jest ważny elementem wyglądu zewnętrznego człowieka. Istnieje kilkanaście elementów determinujących ten stan, jednym z nich są zęby. Piękne, zdrowe i zadbane mogą chociażby przyciągnąć uwagę ze strony płci przeciwnej, jednocześnie możemy pozbyć się problemu próchnicy i niepotrzebnego bólu z tym związanego.