W ostatnich czasach faktycznie popularne stało się kupowanie butów w sklepach online. I tak bez wychodzenia z domu możemy porównać sobie rozmaite modele, ceny i wybrać te wyśnione, a kurier doniesie je nam do mieszkania. Jednakże musimy pamiętać o ryzyku, które wiąże się ze sprawunkami online. Podpowiadamy co zrobić, abyś była naprawdę zadowolona z bucików i ciuchów kupionych w sieci.

Sprawunki internetowe stały się hitem dzisiejszych czasów. Wiadomo, jest to przede wszystkim wygoda, ale również ogromna oszczędność czasu. W jednym miejscu można odnaleźć setki modeli obuwia na każdą porę roku, dobrać nasz rozmiar a także kupić te buty damskie Vans czy też trampki Kraków, o jakich być może od dawna śniłyśmy – sprawdź, co jest modne. Często sklepy on-line oferują buty a także odzież w cenach o wiele niższych aniżeli w sklepach stacjonarnych, co na pewno też przyciąga spore rzesze klientów. Jednak musimy pamiętać o kilku zasadach, które pozwolą nam ustrzec się błędów podczas kupowania butów oraz ciuchów w internecie. Wszak najistotniejsze jest to, abyś była zadowolona z nowego sprawunku!

trampki

Źródło: pixabay.com

Dobierając rozmiar nie sugeruj się wyłącznie rozmiarówką. Może być niestandardowa. Ażeby wiedzieć który rozmiar masz nabyć, musisz znać rozmiary wkładki buta oraz dopasować je do własnej stopy. W wypadku, gdy kupujesz buty które możesz sprawdzić w sklepie , idź do danego sklepu, obejrzyj dokładnie buty i przymierz je. Ta sama reguła tyczy się ubrań, bez względu na to czy jest to odzież ciążowa Gdańsk czy też kurtka zimowa damska – kup wygodną odzież ciążową z Gdańska. Jeśli buty lub kurtka są osiągalne jedynie w internecie zawsze możesz poprosić sprzedawcę o wszystkie informacje tyczące się konkretnego modelu jak też dodatkowe zdjęcia. Każda sztuka odzieży wyprzedawanej w internecie powinna mieć podane dokładne wymiary. Przed zakupem zmierz się dokładnie z pomocą miarki krawieckiej i porównaj wymiary swoje z tymi zaprezentowanymi w opisie.

Pamiętaj iż masz czternaście dni na zwrot towaru zakupionego przez internet bez podania powodu. Zwrot kosztów przesyłki w takowym przypadku możliwy jest tylko do najniższej proponowanej opcji wysyłki.