Peelingi mają cudowne właściwości oraz wspaniałe oddziaływanie na naszą cerę oraz skórę. Powinno się zastosować je regularnie, dzięki czemu nasza skóra stanie się jędrniejsza, piękniejsza i sporo bardziej gładka. W branży kosmetycznej odkryjemy współcześnie różne rodzaje peelingów, jakie oddane są do rozlicznych rodzajów i typów skóry. Wskazane jest wiedzieć, jakie peelingi okażą się dla nas najlepsze oraz sprowadzą nam najwięcej korzyści.

Peeling kosmetyczny

Autor: APIS Natural Cosmetics
Źródło: www.apicosmetics.pl
Peeling solny do ciała doskonale eliminuje martwy naskórek, wygładza skórę i ujędrnia ją. Poza tym peelingi solne częstokroć posiadają właściwości rozjaśniające oraz pobudzające mikrokrążenie. Są ogromnie aktywne w walce z cellulitem, wobec tego jeśli posiadasz problemy z pomarańczową skórką – sięgnij oczywiście po ten model peelingu. Na rynku znajdziemy peelingi solne z dodatkiem wielu kosztownych elementów – zieloną herbatą, z ekstraktem z alg morskich lub z olejem migdałowym. W zależności od owych składników peelingi solne mogą posiadać rozmaite właściwości. Przykładowo peeling z dodatkiem soli z Morza Martwego oraz słodkim olejem migdałowym świetnie radzi sobie z rozstępami i przesuszeniem skóry, co więcej nadaje skórze elastyczność oraz gładkość.

Ogromną efektywność wykazują także peelingi cukrowe. Peeling cukrowy dezynfekuje oraz rozjaśnia skórę, porusza mikrokrążenie, sprawia, iż skóra jest miękka i przyjemna w dotyku. Efektywnie usuwa martwy naskórek i dopomaga zmniejszyć cellulit. Zalecamy peelingi z wyciągiem z kwiatu pomarańczy, peelingi cukrowe z wyciągiem z kakaowca, a także peelingi cukrowe z olejem sheha, aloesem i innymi drogocennymi, odżywczymi olejami. Dzięki peelingom cukrowym skóra bb glow ampułki będzie sprężysta a jędrna. Peelingi cukrowe doskonale nadają się do zastosowania w wypadku zmęczonej, suchej i pozbawionej połysku skórze. Regularne stosowanie peelingów cukrowych sprawi, iż nasza skóra znów zacznie wyglądać wspaniale. Wskazane jest więc zaopatrzyć się w wybornej jakości peelingi, zarówno solne jak i cukrowe.