„Samhain” to – jak zostało już napomknięte wewnątrz temacie – irlandzkie święto, które bywa organizowane na przywitanie zimy. Jest to odpowiednik dobrze znanego Halloween, które od lat 90 ubiegłego wieku powoli coraz bardziej „opanowuje” naszą rodzimą Polskę.

Prezenty od Moodo

Autor: MOODO
Źródło: MOODO
Choć najmocniej znane i popularne wewnątrz Stanów Zjednoczonych, święto Halloween bywa u nas dość słabiutko popularne, choć każdego roczku coraz więcej dzieci bierze udział w „polowaniu” na słodkości, chodząc po sąsiadach. W naszym dzisiejszym artykule skoncentrujemy się między innymi na dzieciach, a dokładniej ich strojach!
produkcja

Autor: James Petts
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż Halloween oraz Samhain bywają świętami wymiennymi, i prosperują równocześnie w Europie jak i w USA, to nam – Polakom – kojarzą się ponad wszystko ze swoimi fantazyjnymi, często strasznymi stroikami, w które to przebierają się dzieci – choć często również osoby pełnoletnie – aby jeden raz w roczku stać się jakąś osobą, lub jakąś rzeczą innym, aniżeli się tak naprawdę jest.

Czy obecnie szukasz czegoś interesującego na omawiany temat? Jeżeli tak, to zgłąb dane w odniesieniu do firmy i przejrzyj ofertę laserowa korekcja wzroku.

Dość często wspomniane święto pozwala na pokazanie samego siebie w innego rodzaju światełku nie tylko dla samego siebie, ale i dla innych. Jeśli chodzi o same przebrania halloween, to powstały ich stówki, jeśli nie tysiące rodzai i odmian tego samiutkiego kostiumu. Dla dzieci mogą to być stroje wróżki, kościotrupa, mumii, wampira, księżniczki, jakiegoś zwierzątka, czy nawet wiedźmy lub czarownika.

Co do przebrań dla dorosłych, jednymi spośród popularniejszych ich rodzai, są tak nazwane stroje „z pazurem”, które mają za zadanko przebrać nas za kogoś innego jak i przyciągać wzrok. Zapamiętaj! Dobrze dobrany strój może nas ukryć, lub mocniej wyeksponować – zależnie od tego co zapragniemy!